Sol e Serra

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Tento obľúbený hotel sa nachádza v privilegovanom prostredí v krásnom starom meste Castelo de Vide, v blízkosti španielskej hranice. Stredoveké mesto Castelo de Vide sa usadilo okolo majestátneho zámku vo výške približne 600 metrov. Zaujímavé pamiatky, ako je židovská štvrť so zachovanou synagógiou a výlety do oblasti, ako je štátny psík Coudelaria Real de Alter do Chão alebo Monumentos Megalíticos, budú nezabudnuteľným zážitkom. Hotel je vzdialený 10 minút jazdy do mesta Marvão, 1 hodinu do Badajozu a Cáceres a 1,5 hodiny do Méridy.
Mestský hotel pozostáva z celkom 82 izieb a ponúka hosťom lobby s 24-hodinovou recepciou. K dispozícii je aj televízna miestnosť, konferenčná sála s kapacitou až 120 osôb a internetový terminál. Možnosti stravovania zahŕňajú bar, kde sa podávajú chutné koktaily vynikajúcej hudby a reštaurácia Palmeira, ktorá ponúka vynikajúce portugalské a medzinárodné jedlá. Tí, ktorí prídu autom, môžu využiť hotelové parkovisko alebo garáž. Služba ponúka izbu a práčovňu.
Útulné izby majú vlastnú kúpeľňu, telefón s priamou voľbou a satelitnú/káblovú TV. Sú tiež vybavené klimatizáciou, ústredným kúrením, balkónom a trezorom.
K dispozícii je bazén s lehátkami a slnečníkmi. Okrem toho hotel má strešnú slnečnú terasu. V meste Marvão v cca. 8 km od hotela sa nachádza 18-jamkové golfové ihrisko.
Hostia si môžu vybrať raňajky formou bufetu. Večera je možné vybrať ako menu. Je možné rezervovať polpenziu.