Orca Praia

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Beach Hotel sa nachádza priamo na pláži v meste Funchal. V cca. 400 metrov od hotela sú nákupné a zábavné zariadenia. Centrum mesta je vzdialené cca. 6 km ďaleko. Najbližšie mesto sa nachádza asi Camara de Lobos. 2 km od hotela. Letisko: FNC cca. 25 km, PXO cca. 58 km.

vybavenie:
Tento hotel bol rekonštruovaný v roku 2018 a má 124 izieb a 10 poschodí. Interiér tvorí vstupná hala, recepcia (24 hodín), lobby bar, výťah a 2 bary. K vybaveniu patrí aj reštaurácia. Bazéne zahŕňa bazén a bar pri bazéne (otvorené sezónne) a bazén integrované deti. Hoteloví hostia pri bazéne lehátka, slnečníky a plážové uteráky.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Dvojlôžková izba (cca 28 metrov štvorcových): má vaňu alebo sprchu/WC, sušič vlasov, trezor, káblovú TV, telefón a balkón. Dvojposteľová izba s výhľadom na more je k dispozícii za príplatok.

Izby s výhľadom na more (cca 37 m²): majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, trezor a veľký balkón s výhľadom na more.

Dvojlôžková izba Economy, Dvojlôžková izba, Výhľad na more Economy sú vo všeobecnosti najlacnejší typ izby. Miesto, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnom dome, aj v prístavbe. Bohužiaľ nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa zariadenia a polohy. Rozdelenie je na hoteliér na mieste.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Raňajky alebo polpenzia

Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu

Deti (v závislosti od sezóny):
- Integrovaný v bazéne detský bazén jednotlivých

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- Príplatok za poplatok: biliard, šípky, stolný tenis, masáže
- Miestne cestovné kancelárie ponúkajú tieto športy alebo zariadenia (za poplatok, ak je to vhodné): Golfové ihrisko
 - Večerné show

Ostatné:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Diners Club, Euro/Master Card, Visa

Kategória Krajina:
3 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:


Upozorňujeme, že v niektorých mestách sa účtuje miestna turistická daň. Výška ubytovacej dane závisí od počtu hviezdičiek rezervovaného hotela a dĺžky pobytu. Tento poplatok nie je zahrnutý v cene zájazdu a musí ho zaplatiť hosť priamo v hoteli.