The Grand Hotel Hurghada

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Výhody ETI:
 • Ranný vták 40%
 • Single s dieťaťom
 • Kostenfreies WLAN
 • Neskoré odhlásenie
 • Plážové osušky zadarmo, plážové ležadlá, vankúše, slnečníky
 • deti zľava
 • Gala


ETI tipy:
 • WLAN zadarmo vo vstupnej hale
 • Veľká súkromná piesočná pláž
 • Ideálne pre tých, ktorí hľadajú mier
 • Ponorte sa do centra Euro Divers priamo v hoteli
 • Jednorazové plastové zdarma *


Miesto:
Hotel sa nachádza priamo na udržiavanej súkromnej pláži s plážovou promenádou, uprostred veľmi priestranného, ​​krásne pestovaného parku, ktorý poteší každého milovníka záhrady. Hotel je obľúbený najmä medzi tými, ktorí hľadajú pokoj a seniorov, tu si môžete oddýchnuť od prvého okamihu, čo je jeden z dôvodov, prečo sa mnohí stáli pravidelne vracajú. V hoteli je cca. 10 km od centra mesta Hurghada (denný bezplatný transfer do centra), Grand Mall "s obchodmi a barmi je hneď vedľa hotela, transfer asi 20 minút.

vybavenie:
Parkový hotelový komplex s 326 izbami pozostáva z hlavnej budovy a niekoľkých 1- až 3-podlažných prístavieb.V hlavnej budove sa nachádza priestranná vstupná hala s recepciou (nemecky hovoriace) a 3 bufetové reštaurácie, obchod so suvenírmi, fitnes miestnosť, piano bar a lobby bar.Na bezprostredne susediacej súkromnej pláži nájdete vedľa tobogánu (dočasne uzavretého na rekonštrukciu) a aquaparku, v ktorom sa ponúkajú potápačské kurzy (škola potápania Euro Divers) a ďalšie športové aktivity, ako napríklad windsurfing.K dispozícii sú tiež rôzne bary pri bazéne a na pláži.Pri bazéne a na pláži nájdete plážové ležadlá, vankúše a slnečníky bez poplatku.Uteráky sú k dispozícii v plážovej taške na izbe.K dispozícii je aj práčovňa (za poplatok).V priľahlom Grand Mall sa nachádza biliardová kaviareň, mini market, lekáreň, niekoľko reštaurácií a barov (nie sú zahrnuté v all-inclusive) a kadernícky salón.

miestnosť:
Superior izby (DZS/EZS) majú kúpeľňu, WC, klimatizáciu (sezónne), telefón, trezor, SAT TV, chladničku, sušič vlasov a balkón/terasu s výhľadom do záhrady. Rodinné izby (FZ3/FZ4) majú výhľad na bazén alebo záhradu a ďalšiu spálňu. Pri rezervácii s 2 dospelými a 1 - 2 deťmi alebo 3 osobami majú izby manželskú posteľ a prístelky.

Šport a zábava:
Stolný tenis, denná animácia pri bazéne a na pláži, večerné predstavenia. Za poplatok: fitnes centrum, tenis, sauna, masáže, plážové aktivity (paragliding, aqua centrum, potápanie, kite surfing od miestnych poskytovateľov), škola potápania Euro Divers v hoteli.

Detský klub Maxi:
ETI Maxi Kids Club ponúka pestrý program 6 dní v týždni. Od 10:00 do 17:00 (sezónne otváracie hodiny) môže nemecký hovoriaci opatrovateľ prísť s niečím novým každý deň, pre všetky vekové kategórie je tu tá správna zábava.
Služba ETI Baby Service pre všetkých najmenších hostí ETI má pripravené rôzne detské potreby, ktoré si môžete požičať od detských klubov ETI Maxi, v závislosti od dostupnosti (viac informácií s. 14).

Jedlo a pitie:
Hotel ponúka jedlá all inclusive. Raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov, rôzne občerstvenie a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do polnoci v cene.

Výber z raňajok:
Veľmi bohaté raňajky formou bufetu v reštauráciách Royal Palm & Arabesque. Ranné raňajky v reštaurácii Le Bistro.

Ponuka obedov:
Pestrý bufet v reštaurácii Royal Palm. Obed si môžete vychutnať aj v reštaurácii Blue Horizon A-la-Carte. V reštaurácii Fisherman's Cove si môžete pochutnať na špecialitách z rýb.

Večera:
Medzinárodná večera formou bufetu v reštaurácii Royal Palm a orientálny bufet v reštaurácii Arabesque. V reštaurácii Le Bistro sa podávajú jedlá stredomorskej kuchyne. Pre hostí, ktorí si želajú neskôr večeru, slúži Le Bistro tiež neskoré večere. V hoteli Pasta House si môžete pochutnať na príjemne pripravených cestovinách.

Večera v Grand Mall:
V Grand Mall sú reštaurácie otvorené od 18:00 do 21:00. K dispozícii sú tieto reštaurácie:
 • Avanti Pizzeria - A la carte reštaurácia
 • Mount Lebanon - reštaurácia A-la-carte
 • Mumbai Indian - reštaurácia A la carte
 • Radicchio Italian - reštaurácia A la carte
 • Fish Restaurant - reštaurácia A-la-carte
 • XXL Steak House - A la carte reštaurácia

Vo všetkých o.a. Nápoje sú nápoje za poplatok. Zarezervujte si stôl v hotelovej hale medzi 10:00 a 20:00 alebo priamo v Grand Mall.

Pre hlad medzi:
Občerstvenie je k dispozícii v reštaurácii Blue Horizon.

Bary:
OASIS POOL BAR
LA TERRACE BAR
LOBBY BAR (za poplatok)
BLUE HORIZON BAR
MARINA 5
LOUNGE BAR

Je vhodný odev (dlhé nohavice, Bermudy, košele/blúzka, obuv) večer v reštauráciách a baroch modlitby. Nosenie all-inclusive náramok je povinné. viac informácií