Suave Mar

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Tento príjemný hotel sa nachádza v turistickom centre mesta Porto, len pár minút od centra mesta s množstvom obchodov, butikov, kaviarní, reštaurácií a ďalších nákupných a zábavných zariadení (1,5 km). Letisko je vzdialené 45 km a pláž Praia Suave Mar je cca. Vzdialený 1 km. Hostia sa môžu ľahko dostať na pláž cez prístupovú cestu, ktorá prechádza priamo do hotela. Hromadná doprava sa dostane po cca. 1 km. Bary, krčmy a najbližší nočný klub sú vzdialené asi 5 km od hotela.

adresa:
Arantes De Oliveira
4740-204 Esposende
Tel .: 351253969400
Fax: 351253969401

Vlastnosti:
Môžete sa ubytovať v klimatizovanom hoteli v jednom z 10 apartmánov a jeden zo 74 dvojposteľových izieb.Recepcia je otvorená 24 hodín.Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami.Služba zahŕňa trezor.WiFi vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s vonkajším svetom.Deti sa môžu na ihrisku obracať na svoje srdce.K ďalším zariadeniam patrí TV miestnosť a herňa.Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku.K dispozícii sú aj zdravotnícka pomoc, izbová služba, služba prebudenia a práčovňa.Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať okolie na bicykli, ocenia požičovňu bicyklov.

Poznámka:
Upozorňujeme, že hlavná reštaurácia je zatvorená v nedeľu večer a v pondelok v poludnie do 29. apríla 2019. Pri optických a akustických poruchách sa očakáva. Informácie zo septembra 2018. Aktualizácia novembra 2018.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
(cca 20 m²) - Izby sú vybavené TV, minibarom (za príplatok), individuálne ovládané klimatizácia/kúrenie, WIFI, trezor, sušič vlasov a balkón alebo terasa.
Voliteľne k dispozícii na výlučné použitie alebo s výhľadom na more/bazén.
Dvojlôžková izba Superior
(cca 25 m²) - izby sú trochu priestrannejšie s rovnakým vybavením ako štandardné izby.
Junior Suite s výhľadom na more
(cca 30 m²) - Izby sú priestrannejšie s rovnakým vybavením ako štandardné izby a tiež majú laptop.

Stravovanie:
Raňajky
Môžete si pomôcť s raňajkami formou bufetu (formou bufetu).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.

Šport/Zábava:
Osviežujúce občerstvenie ponúka bazén s detským kúpaním. Pre relaxáciu sú na slnečnej terase k dispozícii lehátka pod slnečníkmi. K dispozícii je celý rad aktivít vrátane tenisu, golfu, jazdy na koni, posilňovne, stolného tenisu a biliardu. Pre dospelých poskytuje hotel zábavný program.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím pod

JT Touristik informácie o batožine/stravovaní:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informujte sa pod položkou/VISA pod:

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.