Grand Hotel Terme Di Augusto

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Krátky popis: Hotel s vlastným termálnym kúram pre liečbu bahna a ďalšie aplikácie, kozmetické štúdio, wellness centrum.

Vaša dovolenková destinácia: Lacco Ameno na severe Sciatica, očarujúce mestečko, vám dáva prázdninovú náladu hneď. Mesto je známe svojou dominantou, húbovitou skálou Tungsten Fungo, ktorá je vidieť v prístave a priťahuje okrem svojich elegantných obchodov a mnohých špecializovaných reštaurácií. Zalesnená oblasť pozýva na prechádzky, ktoré prechádzajú na Forio.

Váš kúpeľný hotel: Grand Hotel Terme di Augusto sa nachádza v centre mesta Lacco Ameno a je obklopený záhradou. Kyvadlová doprava do zálivu San Montano. termálne záhrady Negombo.

Takto žijete: 119 a 5 apartmánov (cca 24-44 m²), všetky s vaňou alebo sprchou/WC, balkónom alebo terasou, kúrenie/klimatizácia (okolo júna - september), telefón, WLAN, Sat. TV, rádio, trezor, minibar, sušič vlasov. Suita Junior je priestrannejšia s posedením. 6 izieb pre telesne postihnutých. Lift. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby na jedno použitie.

Dine & Enjoy: regionálna a medzinárodná kuchyňa, raňajky formou bufetu, menu alebo bufet. Piano bar. Priestranné salóniky. Internetový kútik. Wi-Fi v bare. Zábava (sezónne).

Wellness & Spa: Thermalinnen- u. vonkajší bazén (cca 32-40 ° C), sladkovodný vonkajší bazén (cca 32-36 ° C), Kneippský bazén (cca 17-40 ° C), sauna, turecké kúpele, posilňovňa, osobný tréner na vyžiadanie.

Kúpeľné centrum: Termálne kúpalisko Terme di Augusto s kúpeľnými procedúrami. Hydrokineze, laser, fyzioterapia a balneoterapia a rehabilitácia, posturálna gymnastika, dychová gymnastika. Povinné. Lekárske prehliadky na všetky kúpeľné procedúry, ktoré sa platia na mieste.

Krása: krása farmy La Rosa "s facials, scrubs, masky a relaxácie, ayurvedické masáže, anti-aging liečby, utiahnutie tkanív, odstránenie tmavých škvŕn na koži, Shiatsu

Oddych: Ostrovná prehliadka, Thermal Park Negombo (poplatky platia). Bowling green. Neďaleko sú tenisové kurty.

Double Komfort: Komfortné dvojlôžková izba komfort sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, balkón alebo terasa, kúrenie/klimatizácia (cca jún-september), telefónom, TV so satelitným príjmom, rádiom, trezorom, minibarom, sušičom vlasov, Wi-Fi.

Dvojlôžková izba Superior: Komfortné dvojlôžkové izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, balkónom alebo terasou, kúrenie/klimatizácia (od júna do septembra), telefón, SAT TV, rádio, trezor, minibar, sušič vlasov, WLAN.

SR = DR Comfort: Komfortné dvojlôžkové izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, balkónom alebo terasou, kúrenie/klimatizácia (od júna do septembra), telefón, SAT TV, rádio, trezor, minibar, fén, WLAN , Dvojlôžková izba na jedno použitie.

SR = DR Superior: Komfortné dvojlôžkové izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, balkónom alebo terasou, kúrenie/klimatizácia (od júna do septembra), telefón, SAT TV, rádio, trezor, minibar, sušič vlasov, WLAN , Jednolôžková izba je dvojlôžková izba pre jedno použitie.

Junior Suite 2 osoby: Elegantné Junior Suites sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, balkónom alebo terasou, kúrenie/klimatizácia (od júna do septembra), telefón, SAT TV, rádio, trezor, minibar, sušič vlasov a Posedenie, Wi-Fi.

Termálne kúpele dovolenka:
 • polpenzia
 • Vstup do sauny, turecké kúpele, Kneippov bazén
 • použitie župane
 • Použitie telocvične
 • Internetový kútik, Wi-Fi (izba a bar)
 • Zábavný program so živou hudbou a animáciou podľa ponuky
Obsažnejšie 3,3-15,4./16.9.-21.10.
 • 1x kúpeľná liečba podľa vlastného výberu: tlaková terapia, regeneračné jojobový masáž alebo anti-aging tváre
Telefónny kód rezervácie: 449P1NN

Prírodná liečivá sila Fango - 2 týždne:
 • 8x fango
 • 8x termálny kúpeľ
 • 8x masáž
 • lekárske vyšetrenie a vyšetrenie
 • Kurbademantel
Spýtajte sa na zdravotnú poisťovňu po krátkom grante. Telefónny kód rezervácie: 449Z1P1

Prírodná liečivá sila Fango - 3 týždne:
 • 12x fango
 • 12x termálny kúpeľ
 • 12x masáž
 • lekárske vyšetrenie a vyšetrenie
 • Kurbademantel
Spýtajte sa na zdravotnú poisťovňu po krátkom grante. Telefónny kód rezervácie: 449Z2P1

Náš názor: V hoteli sa nachádza fitnes centrum a rekreačné centrum, ktoré napríklad, Fango ošetrenia sú ponúkané. Užite si príjemný pocit robiť telo dobré a relaxovať nádherne v krásnom prostredí.

Objavte a užívajte si Ischia Kombinujte svoj termálny a wellness pobyt a objavte krásu a rôznorodosť ischias. Jeho vulkanický pôvod je spôsobený jeho geologickou rôznorodosťou a bohatou hydrotermálnou vodou. Najlepšie podmienky pre nezabudnuteľné kúpeľné, wellness a turistické dovolenky sú uvedené v Ische. Navštívte termálny park Negombo so svojimi 14 termálnymi bazénami a mnohými krásnymi zálivmi zeleného ostrova, alebo si vychutnajte atmosféru zlatých 50 rokov v jednom z mnohých starých dedinských centier.

Spa Hotel: Grand Hotel Terme di Augusto sa nachádza v srdci mesta Lacco Ameno a je obklopený záhradou.

Ďalšie informácie: Parkovanie: v cene. Psy: malé, po predchádzajúcej dohode, cca. Zaplatiť 70 €/týždeň na mieste. Oficiálne, hotel je zaradený do kategórie s piatimi hviezdami. Po klasifikácii Fit Travel je však v Augusto je 4-hviezdičkový hotel s dobrým pomerom cena-výkon.

Popis produktu: 119 a 5 apartmánov (cca 24 až 44 metrov štvorcových), všetky s vaňou alebo sprchou/WC, balkón alebo terasa, kúrenie/klimatizácia (cca jún-september), telefónom, bezdrôtovým pripojením, satelitný TV, rádio, trezor, minibar, sušič vlasov. Junior Suite priestranný, s posedením. 6 izieb. Lift. EZ sú dvojlôžkové pre jednu osobu.

Food & Wine: regionálnej a medzinárodnej kuchyne, raňajky formou bufetu, večere alebo bufet. Piano bar. Priestranné salóniky. Internetový kútik. Fi. V bare zábavy (sezónne).

Poloha a okolie: Lacco Ameno na severe mesta Sciatica, očarujúce mestečko, okamžite dáva prázdninovú náladu. Mesto je známe svojou dominantou, húbovitou skálou Tungsten Fungo, ktorá je vidieť v prístave a priťahuje okrem svojich elegantných obchodov a mnohých špecializovaných reštaurácií. Zalesnená oblasť pozýva na prechádzky, ktoré prechádzajú na Forio.

Príchod: Transfer (spiatočný let): Flgh. Prevod skupiny NAP vrátane trajektu € 122. Individuálny let. Prevod vrátane rýchloplavby, alternatívnej trajektovej dopravy € 162 (2 osoby), € 237 (1 os.). Čas odletu a prechodu cez čln alebo trajekt.

Wellness & Spa: Thermalinnen- a -außenpool (cca 32-40 ° C), vonkajší sladkovodný bazén (cca 32-36 ° C), Kneippov (cca 17-40 ° C), sauna, turecké kúpele, telocvičňa, osobný tréner na La Rosa "s tvárovej masky, kroviny, masky a relaxácie, ajurvédske masáže, anti-aging ošetrenie tkanivového sprísnenie, odstránenie tmavých škvŕn na koži, Shiatsu

Oddych: Ostrovná prehliadka, Thermal Park Negombo (poplatky platia). Bowling green. Neďaleko sú tenisové kurty.

Zdravie a liečba: Oddelenie termálnej liečby Terme di Augusto s procedúrami ako je Hydrokineze, laser, fyzioterapia a balneoterapia a rehabilitácia, posturálna gymnastika, dychová gymnastika.

Podmienky a cestovné informácie Táto cesta je rozdelená podľa vysokej normy EÚ pre dovolenkové pobyty s primeranou ochranou. Ďalšie informácie o vašich hlavných právach podľa smernice (EÚ) 2015/2302 Nasledujúci odkaz obsahuje aj pravidlá ochrany osobných údajov, cestovné podmienky, cestovný pas, pasové a vízové ​​informácie, všeobecné cestovné poradenstvo, informácie o cestovných lekárskych zariadeniach a obmedzenia mobility: