Terme La Reginella

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Tichý hotel je len cca. 350 m od pobrežia a na severe ostrova. Slávny prístav je vzdialený asi 1,5 km. V blízkosti nájdete niekoľko supermarketov, barov a reštaurácií. Mesto Neapol s letiskom (NAP) je vzdialené asi 50 km.

adresa:
Corso Angelo Rizzoli 154/156/158
80076 Lacco Ameno
Isola di Ischia
napoli
Tel .: 39081994300
Fax: 39081980481

Vlastnosti:
Hotel má 90 izieb rozložených na hlavnej budove a prílohe. Ďalej je tu recepcia s nepretržitou prevádzkou, reštaurácia, bar, terasa a nádherná záhrada. V lobby a na izbách je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V hoteli nie sú povolené domáce zvieratá.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
(cca 17 m²) Izby sú zariadené v tradičnom štýle a majú priestor na spanie a kúpeľňu. K vybaveniu patrí trezor, klimatizácia (sezónne), písací stôl, sušič vlasov, televízia, bezplatné bezdrôtové pripojenie na internet, telefón a minibar (za poplatok).
Dvojlôžková izba balkón/terasa
Tento typ izby má balkón alebo terasu s inak rovnakým vybavením ako dvojitý štandard.
Comfort Room
20 m²) Komfortné izby sú o niečo priestrannejšie a majú rovnaké vlastnosti ako štandardné izby.
Dvojlôžková izba Superior
(cca 25 m²) Izby Superior majú rovnaké vybavenie ako štandardné izby navyše, ešte viac priestoru.
Standard Single Room
(cca 15 m²) S rovnakým vybavením ako dvojitý štandard je tento typ izby určený pre jednu osobu a trochu menší.

Upozorňujeme, že za deti od 0 do 2 rokov sa účtuje príplatok za detskú postieľku a stravu a nie je zahrnutý v cene zájazdu. Bez detskej postieľky dieťa spí v posteli rodičov.

Stravovanie:
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.
Plná penzia
Raňajky, obedy a večere formou bufetu.

Slávnostná večera:
Upozorňujeme, že hotel má povinnú slávnostnú večeru dňa 15.08. organizovaný. Tieto večere nie sú zahrnuté v cene zájazdu a musia byť zaplatené na mieste. (Zmeny vyhradené)

Gala večera Vianoce/Nový rok:
Upozorňujeme, že hotel má povinnú slávnostnú večeru dňa 24.12., 25.12. ako aj dňa 31.12. organizovaný. Tieto večere nie sú zahrnuté v cene zájazdu a musia byť zaplatené na mieste. (Zmeny vyhradené)

Šport/Zábava:
Hostia môžu využiť posilňovňu, tenisový kurt alebo bazény. Plážové ležadlá a slnečníky sú k dispozícii pri bazéne zdarma (na pláži za poplatok). Okrem toho, bazén, u.a. s bazénom s morskou vodou, bazénom s minerálnou vodou s vodopádom a niekoľkými termálnymi bazénmi.

Wellness:
Oddýchnite si v saune alebo s pestrými kúpeľnými službami (za poplatok).

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

mestské poplatky:
Upozorňujeme, že miestna daň je účtovaná. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. (Podmienka zmeny).

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Dôležité informácie:
Po príchode na letisko Napoli Capodichino sa do prístavu dostanete transferovým autobusom a odveďte trajekt do Procidy, Ischie alebo Capri (v závislosti od rezervovanej služby).

V prípade neskorých príchodov (približne od 19.45) alebo skorých odchodov z letiska Neapol Capodichino (do 8.30 hod., Od septembra do marca každú nedeľu okolo 9.15 hod.) Môže byť potrebné prenocovanie na pevnine byť. V prípade potreby obdržíte nové informácie o rezervácii krátko pred odletom (okrem letov bez letu). Pri rezervácii s prevodom je prenocovanie s raňajkami zahrnuté v celkovej cestovnej cene.

Upozorňujeme, že táto medzipodniková noc musí byť pri rezervácii bez prevodu samoorganizovaná.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.