Long Beach Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel Long Beach Resort sa nachádza v meste Famagusta, súkromná pláž je vzdialená cca. 500 m
Do centra dediny s množstvom nákupných a zábavných zariadení, ako aj reštaurácií a barov sa dostanete po cca. 1 km Vzdialenosť od letiska Famagusta je cca. 16 km.

Vybavenie: Objekt má celkom 69 ubytovacích jednotiek a ponúka vstupnú halu s recepciou a lobby bar, WLAN (bezplatne)/internetový kútik (za poplatok), bufetovú reštauráciu, a la carte reštauráciu, 2 konferenčné miestnosti, krytý bazén, jeden Kaderníctvo a mini market Vo vonkajšom areáli sa nachádza bazén so slnečnou terasou a snack bar pri bazéne (sezónny). Plážové ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne a na pláži za poplatok.
 

Ubytovanie: Štandardné dvojlôžkové izby majú kúpeľňu alebo sprchou/WC, sušič vlasov, klimatizáciu, telefón, SAT TV, trezor na prenájom a balkón alebo terasu. K dispozícii sú tiež rezervovateľné s výhľadom na bazén, záhradu alebo more.

Stravovanie: polpenzia alebo plná penzia. Pri polpenzii si môžete pomôcť pri raňajkách a večeri v bohatom bufete s teplými a studenými jedlami. Plná penzia zahŕňa aj obed formou bufetu.

Šport/zábava: zadarmo volejbal, futbal

Deti: Detské ihrisko

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().

Poznámka k obsadenosti izieb: Upozorňujeme, že obsadenosť v dvojlôžkovej izbe s viacerými prístelkami zníži užitočnú plochu priestorov. Odporúčame, aby ste rezervovali, ak je k dispozícii, priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej miestnosti alebo viacerých izieb, v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.

Poznámka: Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.