MIX Alea (ex. Alea)

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Pláž je vzdialená asi 600 metrov. Do prístavu sa dostanete asi 8 km a centrum mesta je vzdialené približne 12 km od hotela. Tu a okolo hotela nájdete množstvo reštaurácií, barov a obchodov. Letisko Palma de Mallorca (PMI) je cca. 6 km ďaleko.

adresa:
José Mª Cuadrado 4
07600 S'Arenal
Mallorca
Tel .: 34 971 441432

Vlastnosti:
Hotel má celkom 110 izieb rozmiestnených nad hlavnou budovou "MIX Alea" a prístavbou "MIX Pettit". Hotel má lobby s 24-hodinovou recepciou. Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli za poplatok. Reštaurácia ponúka miestne i medzinárodné špeciality a bar pozýva hostí na oddych večer s nápojom v útulnej atmosfére. Parkovanie nie je k dispozícii. V hoteli nie sú povolené domáce zvieratá.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Double Štandardná/dvojlôžková izba balkón/terasa
Izby majú spálňu, kúpeľňu a balkón alebo terasu. K vybaveniu patrí sušič vlasov, klimatizácia, trezor, telefón a televízia. Izby sa nachádzajú v hlavnej budove "MIX Alea".
Jednolôžková izba Standard/Single Balkón/Terasa
V opačnom prípade rovnaké vybavenie ako dvojitý štandard izby sú trochu menšie a pre použitie osoby zarovnané.
Dvojlôžková izba Superior
Inak rovnaké vybavenie ako dvojité štandardné izby sú v prístavbe "MIX Pettit".
Možnosť rezervácie na univerzálne použitie.
Dvojlôžková izba superior Balkón Terasa
S inými vlastnosťami ako štandardná dvojlôžková izba sa izby nachádzajú v prístavbe MIX Pettit, ktorá bola otvorená v roku 2017.
Rodinná izba Family Room Balkón/terasa
Inak rovnaké vybavenie ako dvojitý štandard ponúka tento typ izby viac miesta na odpočinok.
Voliteľne k dostaniu s výhľadom do záhrady.

Stravovanie:
Raňajky
Môžete si pomôcť sami na raňajkách (formou bufetu).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere z bufetu. Ponúka tiež občerstvenie, nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje.

Šport a zábava:
V cca. 600 m od hotela sa nachádza golfové ihrisko, ktoré je možné využiť za poplatok.

Ovládanie udržateľného cestovného ruchu:
Upozorňujeme, že v sezóne od 01.05. - 31.10. vyberá sa daň. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. Deti do 16 rokov sú oslobodené od dane. Výška dane závisí od kategórie hotela a počíta sa na noc a osobu a DPH. V mimosezóne od 01.11. - 30.04. cestovná daň sa zníži o 75%. Od 9. dňa sa pobytová daň zníži o 50%.

1 * - 3 * hotel = 2 EUR
3 * Plus - 4 * hotel = 3 EUR
4 * Plus - 5 * Plus Hotel = 4 EUR

1 * - 3 * Apartmán/Finca/Country Hotel = 2 EUR
Apartmán 3 * Plus = 3 EUR
4 * - 4 * Plus Apartmán = 4 EUR

Plavba lodí = 2 EUR

(Môžu byť zmenené)

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím pod

JT Touristik informácie o batožine/stravovaní:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informujte sa pod položkou/VISA pod:

Poznámka: v mieste bydliska/Hodnotenie:
Upozorňujeme, že pre všetkých hostí bez bydliska v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Škandinávii alebo v Beneluxe môže hotelové odbavenie na mieste určenia spôsobiť problémy pri príchode do hotela. V tomto prípade sa očakáva, že hotelieri na mieste zamietnu rezerváciu alebo zaúčtujú ďalší poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.