Aurora Oriental Bay Marsa Alam

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Nachádza sa v South Airport RMF, cca. 150 m od súkromnej piesočnatej pláže "Hotel Beach". K nej sa dostanete pešo alebo autobusom alebo autom. V cca. Vo vzdialenosti 15 km sa nachádzajú nákupné a zábavné zariadenia. Centrum mesta je cca. 15 km. Najbližšie mesto Luxor je cca. Vzdialenosť 330 km. Letiská: HRG cca. 230 km, RMF cca. 65 km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel sa skladá z hlavnej a niekoľkých prístavieb a má 192 izieb rozložených na 3 podlažiach.Interiér zahŕňa lobby, 24-hodinovú recepciu, lobby bar, kaderníctvo, mini market, obchod a 4 bary, ako aj WiFi (za poplatok vo verejných priestoroch) a internetový kútik.K vybaveniu patrí niekoľko reštaurácií à la carte a miestnych reštaurácií s klimatizáciou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Kaviareň ponúka aj malé jedlá.Bazén zahŕňa niekoľko sezónnych vyhrievaných bazénov, ako aj bar pri bazéne (sezónne) a integrovaný detský bazén.Na pláži a pri bazéne sú k dispozícii lehátka, vankúše a dáždniky.Na plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a občerstvenie.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Dvojlôžkové izby Superior majú kúpeľňu s WC, sušičom na vlasy, SAT TV, klimatizáciu, telefón, trezor, minibar a WiFi.
Za poplatok tiež s výhľadom na more rezerváciu.

Rodinná izba Standard: S vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, spálňou, obývacou izbou s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, klimatizáciou, telefónom, TV so satelitným príjmom, minibarom (za poplatok) a balkónom alebo terasou s výhľadom na bazén, more a záhradu.

Rodinná izba Superior: Rodinné izby majú 2 spálne s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby. Jedna izba má manželskú posteľ a druhá izba s posteľou typu king, kuchynkou s príslušenstvom na prípravu čaju a kávy a balkónom alebo terasou. Okrem toho, obe izby majú TV, trezor, klimatizáciu a telefón.
Za poplatok tiež s výhľadom na more rezerváciu.

Rodinná izba, 2 spálne Výhľad na more (cca 110 m²): Majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič vlasov, dve spálne, klimatizáciu, SAT TV, telefón, minibar (za poplatok), WiFi (za poplatok) a balkón alebo terasu s výhľadom na more ,

Dvojlôžková izba Economy, dvojlôžková izba Superior Economy je zvyčajne najlacnejším typom izieb. Miesto, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnom dome, aj v prístavbe. Bohužiaľ nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa zariadenia a polohy. Rozdelenie je na hoteliér na mieste.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Popoludňajšie občerstvenie v bare pri bazéne. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa karty all inclusive od 10:00 do 23:00 v každom otvorenom bare. Dovezené nápoje a všetky ostatné doplnky. čerstvo lisované ovocné šťavy, espresso a nápoje po 23:00 za poplatok.

Deti (v závislosti od sezóny):
- detská zábava od 10:00 do 17:00 pre deti od 4 do 12 rokov
 - Mini klub pre deti vo veku 4 - 12 rokov
 - Integrovaný v bazéne detský bazén jednotlivých
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- za poplatok: aerobik, biliard, šípky, stolný tenis, plážový volejbal, futbal, potápanie, posilňovňa (10:00 - 17:00)
- Zábava pre dospelých od 10:00 do 17:00

wellness:
- za poplatok: kúpele, vírivka, sauna, masáže, hammam, parný kúpeľ

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
 - Žehlenie (za poplatok), práčovňa (za poplatok)
 - domácnosť
- parkovacie zariadenia
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka:
Nemeckí občania potrebujú vstupný pas alebo preukaz totožnosti, ktorý musí platiť minimálne 6 mesiacov po spiatočnej ceste. Pri vstupe s preukazom totožnosti musí byť predložená pasová fotografia.

Poznámka:
Upozorňujeme, že poplatok za vízum je cca. 28 EUR nie je zahrnuté v cene pre prehliadku. Občania Spolkovej republiky Nemecko, Švajčiarska a Rakúska dostanú svoje vstupné vízum priamo od nášho miestneho sprievodcu po príchode na letisko v Egypte za poplatok cca. 28 EUR na osobu (platba v hotovosti). Hostia iných národností sa informujte včas pred odchodom na konzuláte, ktorý je zodpovedný za súčasné požiadavky na vstup.