Aurora Bay Resort (ex: Aurora Oriental Bay, ex: Aurora Oriental Bay Marsa Alam)

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Stredisko sa nachádza asi 250 metrov od súkromnej pláže. Až do najbližších obchodov, reštaurácií a barov je asi 15 km ďaleko. letisko Marsa Alam (RMF) je asi 45 km ďaleko, a Hurghada (HRG) cca letiska. Na 260 km.

adresa:
15 km severne
Marsa Alam
Red Sea

Vlastnosti:
V hoteli je celkom 192 izieb na 3 podlažiach. K vybaveniu patrí lobby s 24 hodinová recepcia, práčovňa (za poplatok), kaderníctvo, Wi-Fi hotspotov (za poplatok), výťah, diskotéka, minimarket, amfiteáter a bezplatné parkovisko v závislosti od dostupnosti. Jedálenský možnosti zahŕňajú bufetovú reštauráciu a 2 a la carte reštaurácie poskytujú. Rôzne nápoje sú k dispozícii na 4 bary. Aby veľkoryso bazéna krajiny, vrátane 3 bazény a slnečná terasa, ideálny pre relaxáciu a odvíjanie. Postele, matrace, slnečníky a osušky sú k dispozícii zdarma pri bazéne a na pláži. Domáce zvieratá nie sú povolené v tomto hoteli.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Odhlásenie sa očakáva od 14:00 a odhlásenie sa očakáva pred 12:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Dvojlôžková izba Superior/Double Deluxe
Izby majú spálňu a kúpeľňu so sprchou alebo vaňou/WC. K vybaveniu patrí TV, telefón, klimatizácia, sušič vlasov, trezor, mini bar (za poplatok).
Voliteľne k dostaniu s výhľadom na more.
JI Superior
S iným vybavením, ako je dvojitý nadradený, izby sú o niečo menšie a pre osoby zarovnané.
Voliteľne k dispozícii s bočným alebo priamym výhľadom na more.
Dvojlôžková Economy
Vybavenie podobné Double Superior, ale typ izby je priradený samotným hotelom a môže byť umiestnený na neprednostnom mieste.
double Economy
Vybavenie podobné Double Superior, ale typ izby je priradený samotným hotelom a môže byť umiestnený na neprednostnom mieste.
Economy Single Room
V opačnom prípade rovnaké vybavenie ako dvojitá úspora izby sú trochu menšie a pre použitie osoby zarovnané.
Rodinná izba/spoločná izba
S iným vybavením ako dvojlôžková izba superior izby ponúkajú spanie až pre 4 osoby.
Voliteľne k dostaniu s výhľadom na more.
Rodinná izba Superior
S inými vlastnosťami ako rodinná izba sú izby o niečo vyššiu kvalitu.
Voliteľne k dostaniu s výhľadom na more.
Rodinná izba (2 miestnosti)
Izby sú 2 spálne a kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou/WC. Vybavený ako dvojlôžková izba Superior.
Voliteľne k dostaniu s výhľadom na more.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Deti:
Pre mladšie hostí je tu bazén samostatný detský, detské ihrisko, mini disco a miniklub.

Stravovanie:
Raňajky
Vychutnajte si bohaté raňajky (formou bufetu).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere z bufetu. Ponúka tiež občerstvenie, nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje.

Raňajky: 07:00 až 10:00
Občerstvenie: 10:30 až 12:30
Obed: 12:30 až 14:30
Káva a čaj: 17:00 do 7:00 hod
Večera: od 19:00 do 9:00 hod
Nápoje: 10:00 až 00:00

Upozorňujeme, že doba sa môže líšiť.

Šport a zábava:
Ponuka športové skladá z plážový volejbal, stolný tenis, biliard, šípky, bocce a telocvičňa. Za príplatok potápanie a šnorchlovanie je k dispozícii.
Pestrý zábavný program je ponúkaný v animačným tímom.

Wellness:
Hotel ponúka kúpele s kúpeľmi, saunou, jacuzzi, hammam, parným kúpeľom a masáží a kozmetických procedúr (za poplatok).

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Nemeckí občania potrebujú víza na vstup do Egypta. To sa dá získať buď prostredníctvom vlastného obstarávania, alebo ako "VIP balíček". Cena nie je zahrnutá v cene vašej cesty.

internej zákazky
Pri príchode môžete priamo na letisku vízum na cca. 22 EUR/osoba platí nezávisle na mieste. Upozorňujeme, že to môže viesť k dlhším čakacím dobám.

"VIP balík
Ďalej len "VIP balík" zahŕňa obstaranie Visa, pomoc s stratené batožinu a asistenciu pri hľadaní prenosovej zbernici. Čakacie časy sú znížené pre vás rezerváciu "VIP balík". Ďalej len "VIP balík" sa môže líšiť v závislosti od dostupnosti za poplatok cca. 32,50 EUR/osoba ktoré treba požiadať v našom servisnom stredisku alebo rezervovať na mieste. Dostupnosť nie je zaručená.

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Dôležitá poznámka:
Upozorňujeme, že dovoz bezdrôtových lietadiel je zakázaný bez predchádzajúceho súhlasu egyptského úradu civilného letectva. Dovoz a použitie bez osobitného povolenia môže mať za následok zabavenie drôtov, zatknutie a stíhanie.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.