The Fair House Beach Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Tento veľký hotel sa nachádza len kúsok od pobrežnej ceste na kopci, priamo pri krásnej pláži Chaweng Noi "". Hlavný stojan Chaweng sa nachádza kúsok od hotela. Centrum mesta s početnými reštauráciami, barmi, nákupné a zábavné zariadenia je cca. dosiahnuť 10 minút. Doba prenosu do Koh Samui letiska trvá cca. 20 minút.

Vybavenie: Moderný bungalov komplex má 172 izieb rozložených cez 3-podlažnú hlavnú budovu, 2 budovy v tropickej záhrade a niekoľko bungalovových budov (2 jednotky každý).Medzi výhody tohto idylického ubytovacieho zariadenia patrí lobby s recepciou (bezplatné trezory), vonkajšie posedenie, internetový kútik (zdarma) a konferenčné miestnosti.Morská reštaurácia "The Sea Paint" zabezpečuje fyzickú pohodu.Tu sa podávajú thajské a medzinárodné pochúťky a špeciality z morských plodov.V "Beach Bar" sa ponúkajú chladné nápoje a lahodné kokteilové výtvory.V areáli hlavného bazéna zaťaženie v hornej časti rastliny so soláriom relaxovať a užívať si. O schodoch sa dostanete na pláž.Tu je ďalší bazén.Plážové lehátka, slnečníky a osušky sú k dispozícii v oboch bazénoch a na pláži zadarmo.

Rezervovať si zariadenia:
Superior izby: Príjemný Superior (38 m²) sa nachádza v hlavnej budove a majú sprchu/WC, klimatizáciu, telefón, TV so satelitným príjmom (nemecká vlna), chladnička, trezor a balkónom.
Bungalov Superior: Vybavený rovnakým vybavením na svahu a terasou. (cca 36 m²)
Dvojlôžková izba Premier: Rovnaké ako izby Superior, ale o niečo priestrannejšie (asi 40 m²), modernejšie a navyše s vaňou, oddelenou sprchou a kávovarom/čajom.
Bungalov Deluxe: Rovnaká veľkosť a vlastnosti ako Bungalovy Superior, o niečo bližšie k bazénu a pláži.

Rezervované možnosti stravovania: BB/HB: americké raňajky formou bufetu. Pri rezervácii polpenzie sa podávajú ďalšie večere ako menu.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive (rezervovateľné od zimy 2019/20): Raňajky, obedy a večere ako súpravy menu alebo formou bufetu (podľa dostupnosti). Obed od cca. 12-14: 30 a večere cca. 19-22 hodín. Víno sa podáva počas jedla pohárom. Vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 11 do 23 hodín v bare.

Oficiálne trieda: hviezdičiek 3,5

Šport zahrnutý: posilňovňa.

Šport za poplatok: Vodné športy sú k dispozícii na pláži Chaweng (miestnych poskytovateľov).

Hotelové služby: Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom hoteli.
Práčovňa, lekár na požiadanie a parkovisko na mieste.
V izbe sú denne dve malé fľaše s vodou.

Poznámky: Od 1.11.2017 na plážach Thajska je právny zákaz fajčenia.
*******
V Thajsku môžu byť drezy alebo dokonca kúpele/vírivky otvorene integrované do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.

Väčšina izieb v Thajsku má jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele. Preto sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 deti v miestnosti musí dieťa spať v posteli rodičov.

Hotel nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.
Izby pre telesne postihnutých sú k dispozícii.

Poznámka 2: 124/1 Moo 3, T.BOPHUT, SURATTHANI
84320 KOH SAMUI/THAJSKO
006677422255-6
006677422525-7

V katalógu "Fernreisen" Leto 2019 na strane 111.
V katalógu "cesta na dlhé vzdialenosti" zima 2019/20 na strane 87.