Pirates Gate Beach Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Plážový hotel sa nachádza priamo na súkromnej piesočnatej pláži "Hotel". Centrum mesta je cca. 20 km. Najbližšie mesto El Quseir je cca. 20 km. Letiská: RMF cca. 80 km, HRG cca. 221 km, RMF cca. 80 km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel pozostáva z hlavných a 3 prístavných budov a má 204 izieb rozložených na 2 podlažiach. Interiér zahŕňa lobby, recepciu, trezor, kaderníctvo, mini market, obchod a 2 bary, ako aj WiFi (za poplatok, vo verejných priestoroch). K vybaveniu patrí niekoľko reštaurácií s klimatizáciou. V hlavnej reštaurácii si hostia môžu vychutnať sami formou bufetu. V bazéne nájdete sezónny vyhrievaný bazén a bar pri bazéne (sezónne), samostatný bazén pre deti a tobogán. Na pláži a pri bazéne sú k dispozícii ležadlá, vankúše, uteráky a slnečníky. V plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a občerstvenie.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Dvojlôžkové izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, TV, trezorom a balkónom alebo terasou. Za príplatok si môžete rezervovať s výhľadom na more.

Dvojlôžkové izby sú zvyčajne najlacnejšie typu izby. Umiestnenie, veľkosť a vybavenie sa môže líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnej budove aj v prílohe. Bohužiaľ, nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa vybavenia a umiestnenia. Divízia je až na hotelieri na mieste.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
All inclusive: raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu (v závislosti na reštaurácii, jedlo je čiastočne podávané pri stole) .. Počas dňa občerstvenie, popoludňajšia káva/čaj a pečivo. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa karty all inclusive sú zahrnuté v otvorenom bare od 10:00 do 24:00. Dovezené nápoje a všetky ostatné doplnky, ako je. čerstvo lisované ovocné šťavy za poplatok.

Deti (v závislosti od sezóny):
- Samostatný detský bazén pri bazéne

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- za poplatok: aerobik, biliard, šípky, plážový volejbal, potápanie, masáže, sauna, kúpele, parný kúpeľ, vírivka
- miestne športové organizácie ponúkajú tieto športy alebo zariadenia (za poplatok, ak je to vhodné): vodné športy
- Zábava pre dospelých
- večerné prehliadky
 - Živá hudba

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
- práčovňa (za poplatok)
 - domácnosť
- parkovacie zariadenia
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka:
Nemeckí občania potrebujú vstupný pas alebo preukaz totožnosti, ktorý musí platiť minimálne 6 mesiacov po spiatočnej ceste. Pri vstupe s preukazom totožnosti musí byť predložená pasová fotografia.

Poznámka:
Upozorňujeme, že poplatok za vízum je cca. 28 EUR nie je zahrnuté v cene pre prehliadku. Občania Spolkovej republiky Nemecko, Švajčiarska a Rakúska dostanú svoje vstupné vízum priamo od nášho miestneho sprievodcu po príchode na letisko v Egypte za poplatok cca. 28 EUR na osobu (platba v hotovosti). Hostia iných národností sa informujte včas pred odchodom na konzuláte, ktorý je zodpovedný za súčasné požiadavky na vstup.