Royal Holiday Palace

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:


Plážový hotel sa nachádza priamo na súkromnej piesočnatej/kamienkovej pláži letoviska Lara. Nákupy a zábava sú v bezprostrednej blízkosti. Najbližšie mesto Antalya je cca. 20 km. Letisko: AYT cca. 15 km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel má 604 izieb rozložených na 10 poschodiach.V interiéri sa nachádza lobby, 24-hodinová recepcia, lobby bar, salónik, kaderníctvo, 6 vlekov, obchod a 9 barov, WiFi (vo verejných priestoroch) a internetový kútik.K vybaveniu patrí niekoľko reštaurácií (miestnych a talianskych) s klimatizáciou a terasou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Snack bar ponúka ďalšie malé jedlá.Vnútorný dizajn dopĺňa sezónny a vyhrievaný krytý bazén s oddeleným detským bazénom.V areáli bazéna nájdete niekoľko sezónnych bazénov, ako aj bar pri bazéne (sezónne), samostatný detský bazén a vodný tobogán.K dispozícii je aj vírivka.Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách.Na pláži a pri bazéne sú lehátka a slnečníky, rovnako ako uteráky (na zálohu).

Ubytovanie (podľa sezóny):


Dvojlôžková izba Superior (40-46 m²): majú kúpeľňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, papuče, telefón, klimatizáciu (centrálne riadené, podľa hodín prevádzky, poveternostné podmienky), minibar, zariadenie na prípravu kávy/čaju, satelitnú TV, trezor, Wi-Fi (zdarma) a balkón alebo terasa. Za príplatok aj s bočným alebo priamym výhľadom na more.

Dvojlôžkové izby: majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby typu Superior.

Dvojlôžková izba Duplex (asi 70m2): Sú priestrannejšie ako dvojlôžková izba Superior a majú 2 poschodia s ďalšími zariadeniami na spanie.

Rodinná izba Duplex (cca 70m2): S identickými vlastnosťami ako dvojlôžkové izby Superior, sú na dvoch podlažiach dve izby bez prepojovacích dverí s celkom dvoma kúpeľňami.

Rodinná izba (asi 60m2): S rovnakým vybavením ako dvojlôžková izba Superior majú ďalšie zariadenia na spanie. Za príplatok si môžete rezervovať s výhľadom na more.

Rodinná izba 2 izby (60 m²): Majte dve spálne oddelené spojovacími dverami, s rovnakým vybavením ako dvojlôžková superior. Za príplatok si môžete rezervovať s výhľadom na more.

Mezonety: S podobnými vlastnosťami ako dvojlôžkové izby Superior majú dve izby na dvoch podlažiach s dvoma kúpeľňami.

Juniorsuite (cca 57 m2): Majte kombinovanú obývaciu izbu/spálňu, inak s rovnakým vybavením ako dvojlôžková superior. Za príplatok si môžete rezervovať suity Junior s výhľadom na more.

Suita Deluxe (asi 85m2): Má spálňu, oddelenú obývaciu izbu a dve kúpeľne, inak rovnaké vybavenie ako dvojlôžková izba Superior.

Suita King (asi 180m2): má spálňu a oddelenú obývaciu izbu, ktoré sú rozložené na dvoch podlažiach, sú tu aj dve kúpeľne a kuchynský kút. Inak rovnaké vybavenie ako dvojitý superior.

Ekonomické izby sú vo všeobecnosti najlacnejším typom izieb. Miesto, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnom dome, aj v prístavbe. Bohužiaľ nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa zariadenia a polohy. Rozdelenie je na hoteliér na mieste.

Rodinná ruleta: Nie je potvrdený žiadny špecifický typ izby. Prideľovanie sa vykonáva na mieste podľa dostupnosti a zodpovedá hotelier. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnom dome, aj v prístavbe.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):


Ultra All Inclusive: raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere z bohatého bufetu. Počas dňa občerstvenie a cukráreň, zmrzlina (len v lete), káva/čaj a pečivo v popoludňajších hodinách a polnočný bufet. Rôzne miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, ako aj niektoré dovážané nápoje sú k dispozícii 24 hodín denne a 24 hodín denne. Minibar je denne zásobovaný rôznymi nealkoholickými nápojmi, vodou a pivom. Nosenie náramku All Inclusive je povinné.

Deti (v závislosti od sezóny):


- Mini klub pre deti od 4 do 12 rokov
- Samostatný detský bazén pri bazéne
- vysoké stoličky, kočíky a stráženie detí (za poplatok)
- Detské ihrisko
- Detský bufet/menu

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- Za poplatok: bowling, aerobik, biliard, boccia, šípky, vodný aerobik, stolný tenis, plážový volejbal, posilňovňa, tenis
- večerné prehliadky
 - Živá hudba

wellness:
- za poplatok: vírivka, hammam, sauna, masáže, parný kúpeľ, relaxačná miestnosť, špeciálne wellness balíčky, kúpele

Poznámka:


Upozorňujeme, že pre deti sa slávnostná večera koná na Vianoce a/alebo Silvestra v samostatnej reštaurácii.

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
 - Žehlenie (za poplatok), práčovňa (za poplatok)
 - Upratovanie izieb, každý deň
- parkovacie zariadenia
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
5 star

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka pre on-line Visa Turecka:
Vezmite prosím na vedomie, že pre niektoré národnosti (s výnimkou Nemecka) bolo zavedené elektronické vízum (elektronické vízum) od 10.04.2014. Platí to pre dovolenky a služobné cesty a pred odletom je potrebné ich požiadať a tlačiť online.

Cestovatelia z iných národností by preto mali overiť na svojich veľvyslanectvách alebo konzulátoch vstupné požiadavky.

Poznámka:
Od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) V hoteli, ktorý si môžete rezervovať, môžu byť rekonštrukčné a stavebné práce v susedných hoteloch, ako aj v bezprostrednom okolí.