Oceanic Resort & Spa

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdy:
Oceanic Resort & Spa
Stredná kategória hotel s výhľadom na Indický oceán v meste Khorfakkan

Miesto:
Hotel je tichý a nachádza sa priamo na pláži s jedinečným výhľadom na Ománsky záliv. Na zadnej strane je nádherný výhľad na Hajargebirge. Centrum mesta Khorfakkan je cca. 5 km od letiska Dubaj cca. 160 km.

Kyvadlová doprava: Bezplatná kyvadlová doprava je k dispozícii denne do az centra mesta Fujairah. Nezáväznú ponuku, ďalšie informácie nájdete na recepcii.

adresa:
P.O. Box 10444
Khorfakkan
Sharjah
Tel .: 971 9 238 5111
Fax: 971 9 238 7716

Vlastnosti:
Hotel má 177 izieb rozložených na šiestich poschodiach a je vkusne zariadený. Bola značne zrekonštruovaná a znovu otvorená v júli 2013. K sociálnym zariadeniam patrí lobby s recepciou a príjemné posedenie, lobby bar/kaviareň, čajovňa, WIFI, business centrum, konferenčné priestory, obchod so suvenírmi a parkovisko. Na strešnej terase sa nachádza reštaurácia s krásnym panoramatickým výhľadom. Vonku sa nachádza bazén so slnečnou terasou a bar pri bazéne. Tu aj na pláži sú plážové ležadlá a slnečníky k dispozícii zadarmo.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Deluxe Mountain View (štandardná izba )
(cca 26 m²) - Príjemné izby majú vlastnú kúpeľňu, sušič vlasov, klimatizáciu, telefón, TV, trezor na prenájom, WIFI, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy a minibar.
Deluxe s výhľadom na more (Deluxe)
(cca 26 m²) - Tento typ izby ponúka čiastočný výhľad na hory a more. Inak vybavené ako štandardné izby.
Room Premium s výhľadom na more (Premium Room )
(cca 26 m²) - Prémiové izby majú rovnaké vlastnosti ako štandardné izby a ponúkajú ďalší výhľad na more.
Rodinná izba typu Deluxe (rodinný pokoj)
(cca 30 m²) - Rodinné izby ponúkajú luxusnú posteľ typu queen a 2 oddelené lôžka. Ponúka tiež výhľad na hory alebo na more.
panoramatický Suite
(cca 48 m²) - Suita má tiež oddelený obývací priestor s pohovkou, kreslami a jedálenským stolom pre 4 osoby. K dispozícii je tiež samostatné WC pre hostí.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Spí mladšie hostí:
Upozorňujeme, že pre hotely v Spojených arabských emirátoch je bežné pre 2 dospelých a 1 dieťa a pre deti do 12 rokov, ktoré zostávajú v posteli svojich rodičov. Maximálne jedno prístelka závisí od dostupnosti za poplatok cca. 35 EUR/noc. Dajte nám vedieť pri rezervácii. Príplatok je splatný na mieste a nie je zahrnutý v cene.
V dvojlôžkovej izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelé osoby a 2 deti. Pri rezervácii s 2 dospelými a 2 deťmi môže dieťa do 18 rokov spať v posteli svojich rodičov.

Deti:
Pre mladších hostí je k dispozícii detský bazén a detský klub. Opatrovanie detí na vyžiadanie, za poplatok.

Stravovanie:
Raňajky
Poslúžte na bohaté raňajky formou bufetu.
polpenzia
V dopoludňajších hodinách si môžete pomôcť pri bohatých raňajkách formou bufetu a k dispozícii je aj večera (švédske stoly alebo kompletné menu).
Half Board Plus
V dopoludňajších hodinách si môžete pomôcť pri bohatých raňajkách formou bufetu a k dispozícii je aj večera (švédske stoly alebo kompletné menu). Okrem toho dostanete 1 nealkoholický nápoj a 1 horúci nápoj na osobu na večeru.
All Inclusive (Soft)
Okrem plnej penzie (raňajky, obedy a večere formou bufetu) zahŕňajú nealkoholické nápoje, ako sú nealkoholické nápoje, filtrovaná káva, čaj a voda v hlavnej reštaurácii a pri bare pri bazéne cca. 11:00 - cca. 23:00. (Netýka sa minibaru, čerstvých džúsov a izbovej služby).

Šport a zábava:
K dispozícii máte tenis (osvetlenie a vybavenie za poplatok), fitness centrum, saunu a volejbal. Za poplatok, podľa dostupnosti, môžete na pláži u.a. Windsurfing, šnorchlovanie, potápanie, plachtenie a vodné lyžovanie.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Pre Vašu informáciu:
Upozorňujeme, že pre rezervácie v SAE je minimálny vek pre jedného cestujúceho 21 rokov.

Po príchode si zvyčajne vyžadujú uloženie kreditnej karty alebo vkladu v hotovosti ako zábezpeku za vedľajšie poplatky. Ďalšie informácie, napr. o výške zálohy dostanete na recepcii hotela.

Informácie o požiadavkách vstupné a VISA:
Po príchode budete potrebovať cestovný pas platný 6 mesiacov po dobe cesty. Deti do 16 rokov musia mať pas (s fotografiou). Vstup s preukazom totožnosti nie je možný.

Občania nasledujúcich krajín nepotrebujú víza pred príchodom:
Nemecko, Belgicko, Bulharsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Veľká Británia, Írsko, Taliansko, Chorvátsko, Lotyšsko, Litva, Luxembursko, Malta, Holandsko, Nórsko, Rakúsko, Slovinsko, Španielsko, Česko, Maďarsko, Cyprus, Monako, Vatikán, Island, Andorra, San Maríno, Lichtenštajnsko, USA, Austrália, Nový Zéland, Japonsko, Brunej, Singapur, Malajzia a Hong Kong.

Občania iných krajín musí požiadať o vízum pred príchodom. Pre spracovanie víz cca. Potrebných 10 dní. Vizuálne zrakovo postihnuté osoby by preto nemali robiť krátkodobé rezervácie.

Upozorňujeme, že hostia z Tuniska, Egypta, Alžírska a Maroka bez nemeckého občianstva alebo nemeckého rezidenta majú ťažkosti pri získavaní víz a vstupu do Spojených arabských emirátov.

Dôležité informácie:
V Spojených arabských emirátoch sa veľa konštrukcií deje, takže je pravdepodobné, že dôjde k ľahkému šumu a malým vizuálnym obmedzeniam. Najmä hotely využívajú zaneprázdnené letné mesiace (od mája do polovice septembra, vrátane ramadánu) na vykonanie potrebnej údržby. Najmä postihnuté sú bazény, reštaurácie, rekreačné zariadenia alebo dokonca pláže. Tieto môžu byť tiež ovplyvnené dočasnými uzávermi. Bohužiaľ, táto práca zvyčajne nie je alebo len oznámila v krátkej dobe. Chápeme, že na to nemáme vplyv.

Poznámka pre ramadánu:
Upozorňujeme, že tradičný pôstny mesiac ramadánu, ktorý sa uskutoční od 05.05.2019 do 04.06.2019 v roku 2019.

V priebehu dňa pred západom slnka tentokrát nemajú hosťovia hostia žiadnu výhodu (napríklad nápoje a jedlá sa podávajú len v obmedzených priestoroch počas dňa). Niektoré reštaurácie a bary môžu byť počas tohto obdobia zatvorené. Okrem toho niektoré hotely obmedzujú spotrebu alkoholických nápojov a večernú zábavu (napríklad živú hudbu).

Dôležité informácie o Sharjah:
Neposkytuje sa alkohol. Avšak liehoviny môžu byť priviezené z Nemecka alebo z Duty Free Shop.
V Sharjah je zakázané fajčenie na všetkých verejných miestach.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.