Hotel Chems du Lac

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Stručný popis: Malebný komfortný hotel na skalnej terase pod rakúskym/marockým vedením. Hamam a bazén ponúkajú pokoj a relaxáciu s nádherným výhľadom na jazero a hory. Sesterský hotel z Le Tazarkount.

Váš hotel: Hotel Chems du Lac sa nachádza v strednom Atlase, na krásnom brehu jazera Bin el Ouidane, s pôsobivým panoramatickým výhľadom na jazero a pohorie stredného Atlasu. V cca. 45 minút sa dostanete do Beni Mellal, iba cca. 30 minút populárneho sesterského domu Le Tazarkount ".

Takto žijete: 87 izieb a 4 apartmány so štýlom, komfortom, tradíciou a modernosťou, s vaňou/sprchou/WC, panoramatickým výhľadom.

Reštaurácia s tradičnou marockou a medzinárodnou kuchyňou, kombináciou jedál. Piano bar, 246, bazén.

Royalsuite Blk/Terr: Suita so štýlom, komfortom, tradíciou a modernosťou, s vaňou/sprchou/WC, panoramatickým výhľadom.

Dvojlôžková izba Blk/Terr: Dvojlôžková izba so štýlom, komfortom, tradíciou a modernosťou, s vaňou/sprchou/WC, panoramatickým výhľadom.

Jednolôžková izba = dvojlôžková izba Blk/Terr: Jednolôžková izba so štýlom, komfortom, tradíciou a modernosťou, s vaňou/sprchou/WC, panoramatickým výhľadom. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby na jedno použitie.

Skúsenosti Maroka:
  • Plná penzia (nepovinné kombinovanie potravín)
  • Využitie bazéna, slnečnej terasy a lúky, župan
  • Gymnastika a aquagym, 5 Tibeťanov (Mon-Sat)
  • Prevoz z/do letiska Casablanca alebo Marakeš
Telefónny kód rezervácie: 696P2NN

Náš názor: hotel sa cíti dobre, moderný, ale s vkusom. Táto idylická poloha na jazere a kúpeľoch ponúka najlepšiu relaxáciu.

Chcete zostať a užiť si viac ako len na jednom mieste? Chcete relaxovať pri jazere a prechádzať sa cez olivové a oranžové háje? Náš tip:
Potom jednoducho kombinujte svoju pocit-dobrú dovolenku v hoteli Chems du Lac s pripojením/vopred pobyt v neďalekom Le Tazarkount. Sme radi, že vytvoríme vašu osobnú ponuku s celosvetovou zárukou pôžitku z Maroka.

Hotel Chems du Lac sa nachádza v strednom Atlase, na krásnom brehu jazera Bin el Ouidane, s pôsobivým panoramatickým výhľadom na jazero a hory stredného Atlasu. V cca. 45 minút sa dostanete do Beni Mellal, iba cca. 30 minút populárneho sesterského domu Le Tazarkount. "Najobľúbenejší hotel s lovcami.

Doplňujúce informácie: Detská zľava: (1 až 3,9 rokov) 100% (4 až 12,9 rokov) 25%.


87 izieb (25 m²) a 4 apartmány s štýlu, pohodlie, tradície a modernosti. Vaňa/sprcha, september WC, klimatizácia, TV so satelitným príjmom a výhľad do záhrady alebo na bazén. Elegantný kráľovské apartmány majú vlastnú terasu s panoramatickým výhľadom na jazero. Junior suity na vyžiadanie.

Reštaurácia, ktorá ponúka tradičné a zdravé kuchyne, marockej a medzinárodné. Snack bar, bar spoločenská miestnosť s (klavír) hudby. Tea Salon.

Transfer (tam a späť) Flgh. Casablanca alebo Flgh. Marrakech hotela.

Krásny vonkajší bazén s výhľadom na jazero. Kúpeľné centrum s typickými marockými aplikácií, ako telový peeling s Ghassoul (marocký Lavaerde), masáž s arganovým olejom a hammam.

exkurzia napríklad od Beni Mellal, priľahlého jazera Bin el Ouidane na vodopády a berberských dedín. Turistika, poľovníctvo, rybárčenie a vodné športy as jazda vodné skútre, vodné lyže alebo kajaku.

Podmienky a cestovné informácie Táto cesta je rozdelená podľa vysokej normy EÚ pre dovolenkové pobyty s primeranou ochranou. Ďalšie informácie o vašich hlavných právach podľa smernice (EÚ) 2015/2302 Nasledujúci odkaz obsahuje aj pravidlá ochrany osobných údajov, cestovné podmienky, cestovný pas, pasové a vízové ​​informácie, všeobecné cestovné poradenstvo, informácie o cestovných lekárskych zariadeniach a obmedzenia mobility: