Matchani Gran

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Hotel sa nachádza asi 10 minút jazdy od mesta Mahón a niekoľko kilometrov od hotela Sant Climent. Od Sant Climent sa nachádza autobusová linka do mesta Mahón a Cala En Porter. Sant Climent je vzdialený asi 15 minút chôdze od hotela. Hostia môžu navštíviť mnohé bary, reštaurácie, banky, lekáreň, kasíno a každý utorok slávnu jazzovú noc. Najbližšia pláž v meste Binidali je vzdialená asi 3 minúty jazdy. Letisko Menorca je vzdialené približne 2 km.

Vlastnosti:
Hotel ponúka 10 dvojposteľových izieb. K vybaveniu patrí práčovňa. S prístupom na internet vo verejných priestoroch môžu hostia zostať v kontakte s okolitým svetom. Záhrada ponúka priestor pre relaxáciu a rekreáciu vo voľnej prírode. V prípade potreby môžu cestujúci zaparkovať svoje autá vo vlastnom aute. Kola môžu byť zaparkované v existujúcom sklepe.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia a individuálne riadené vykurovanie poskytujú aj správne vnútorné prostredie. K dispozícii je tiež trezor. K dispozícii je tiež čaj/kávovar. K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie cestujúcich. Malé doplnky zaisťujú skvelý pobyt, vrátane prístupu na internet a telefónu. Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou. K dispozícii je tiež sušič vlasov.

Šport/Zábava:
Dom ponúka výber športových a rekreačných možností. Osviežujúce občerstvenie zaručuje vonkajší bazén. Pre relaxáciu, pozývajú sa slnečníky pod slnečníkmi na terase. Pre hostí je k dispozícii solárium (za poplatok).

Stravovanie:
Možnosť rezervácie cez noc vrátane raňajok. Denne sa podávajú kontinentálne raňajky.

Kreditné karty:
Kreditné karty sú prijímané: Visa a Mastercard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.