Sultan House

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Umiestnenie: Sultan House Hotel sa nachádza priamo v Istanbule. Desiatky obchodov a zábavných atrakcií, reštaurácií a barov v blízkosti hotela. Autobusy a taxi spoje sú tiež v priebehu niekoľkých minút.

Vybavenie: Tento malý hotel má 10 izieb a ponúka lobby s recepciou, WLAN/internetový kútik, výťah, reštauráciu, bar, práčovňu (za poplatok) a bezplatné parkovanie. Vonku je slnečná terasa.

Ubytovanie: Štandardné izby majú sprchu/WC, sušič na vlasy, papuče, klimatizáciu (za poplatok), telefón, SAT TV, WLAN, minibar (s poplatkom), trezor a niektoré s balkónom. Ekonomické dvojlôžkové izby sa nachádzajú v suteréne a neobsahujú žiadne okná. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby na jedno použitie.

Stravovanie: Raňajky si môžete objednať formou bufetu.

Šport/Zábava: Za poplatok: turecký kúpeľ (vedľa hotela).

Upozornenie: Vezmite prosím na vedomie, že pre výlety do mesta a pre individuálne cesty nie je zahrnutý žiaden prevod v cestovnom balíku a nie je k dispozícii žiaden miestny sprievodca! Prevoz z cieľového letiska do hotela a späť je na vlastné náklady.

Špeciálne informácie: Destinácia: Istanbul Ataturk (IST/Európska časť) Taxi: Taxi a spoločné taxíky (Dolmus) sú k dispozícii pred príletovou a odletovou halou na letisku. Cesta taxíkom do Istanbulu je cca. 30-50 minút. Autobus: Letiskové autobusy Havas idú do centra mesta Istanbul (čas jazdy: približne 30-45 minút). Metro: K mestu je tiež priame spojenie metrom (čas jazdy: približne 25 minút). Istanbul-Sabihan-Gokcen (SAW/ázijská časť) vzdialenosť do európskeho centra mesta Istanbul je cca. 40 km (čas jazdy: cca 60-90 minút). Autopožičovňa: Na letisku sú zastúpené rôzne spoločnosti a ponúkajú prenájom áut. (Všetky informácie bez záruky)

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().

Poznámka k obsadenosti izieb: Upozorňujeme, že obsadenosť v dvojlôžkovej izbe s viacerými prístelkami zníži užitočnú plochu priestorov. Odporúčame, aby ste rezervovali, ak je k dispozícii, priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej miestnosti alebo viacerých izieb, v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.

Poznámka: Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.