Aqua Luxury Suites

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Poznámka:
To je Gay Hotel. Lesbické a gay hosťom sú vítané.

Miesto:
Pláž je vzdialená asi 2 km. Centrum mesta je vzdialené asi 1 km. Existuje množstvo reštaurácií, barov a obchodov. Letisko Santorini je v cca. Dosiahlo sa 10 km.

adresa:
Imerovigli
Santorini
Tel .: 30 22860 21909
Fax: 30 22860 21911

Vlastnosti:
Postavený v roku 2005 a zrekonštruovaný v roku 2014, tento hotel sa skladá z celkom 11 moderných izieb. Recepcia je otvorená 24 hodín. Raňajky sa podávajú v izbe. K dispozícii je aj snack bar. Vo verejných priestoroch hotela je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Neďaleko sa nachádzajú verejné parkovacie miesta (možno za poplatok). V hoteli nie sú povolené domáce zvieratá.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Izby majú spálňu, kúpeľňu so sprchou/WC a balkón alebo terasu. K vybaveniu patrí televízia, telefón, sušič vlasov, minibar (za poplatok), požičiavanie trezorov a bezplatné Wi-Fi.
Apartmán s 1 spálňou
Izby sú rozdelené na 2 poschodiach spojených rebríkom. V dolnej časti sú spálne, kúpeľňa so sprchou/WC a balkón alebo terasa. V hornej časti je druhá spálňa. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.
Junior Suite
Izby majú kombinovanú obývačku a spálňu, kúpeľňu so sprchou/WC a balkón alebo terasu. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.
Suite
Izby majú kombinovanú obývačku a spálňu, kúpeľňu so sprchou/WC a balkón alebo terasu. Niektoré z nich majú vírivku. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.
executive Suite
Izby majú kombinovanú obývačku a spálňu, kúpeľňu so sprchou/WC a balkón alebo terasu. V priestrannom vonkajšom priestore sa nachádza malý bazén. V opačnom prípade je vybavený ako dvojitý štandard.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Poznámka:
Upozorňujeme, že klimatizácia je čiastočne účtovaná a musí sa platiť priamo v hoteli.

Stravovanie:
Raňajky
Hostia si môžu vybrať raňajky formou bufetu.

Pobytová taxa:
Upozorňujeme, že od 1. januára 2018 bude účtovaná cestovná daň. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. Výška dane závisí od kategórie hotela a počíta sa za noc a za izbu plus DPH.

1 * -2 * hotel = 0,50 EUR/noc
1.50 3 * hotel = EUR/noc
4 * Hotel = 3,00 EUR/noc
5 * hotel = 4,00 EUR/noc

(Môžu byť zmenené)

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.