Sheraton Milan Malpensa Airport Hotel & Conference Centre

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Vlastnosti:
Môžete sa ubytovať v klimatizovanom hoteli v jednom z 19 apartmánov a jeden z 433 dvojlôžkových izieb.Hostia sú vítaní v lobby s recepciou a check-in/out služby.K dispozícii je výťah, ktorý je prístupný vo väčšine poschodí.V dome je šatňa, trezor a zmenáreň.Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch.Ubytovacie zariadenie má bezbariérové ​​zariadenie.Hotel má tiež novinový stánok.Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku.K dispozícii sú izbová služba, práčovňa a kadernícky salón.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené obývacou izbou a kúpeľňou, rovnako ako klimatizácia a individuálne riadené vykurovanie pre dobré vnútorné prostredie.Izby s kobercom majú manželskú posteľ alebo posteľ typu "king".K dispozícii sú aj detské postieľky a prístelky.K dispozícii je tiež trezor a minibar.K dispozícii je tiež chladnička, mini chladnička a zariadenie na prípravu čaju a kávy.Najlepšie rekreačné pohodlie patrí prístup na internet, telefón, TV, rádio, stereo a WiFi.Sprcha a kúpeľ sú súčasťou interiéru kúpeľne.Ako ďalší bonus sa nachádza sušič vlasov.K dispozícii sú izby s bezbariérovým prístupom a bezbariérové ​​kúpeľne.Dom ponúka rodinné izby a nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Aktívny oddych a zdravé potešenie z kúpaliska čakajú hostí v krytom bazéne. Horká vanička v kúpalisku sľubuje príjemnú relaxáciu. Ak nechcete robiť bez športu počas cestovania, ubytovanie ponúka golf. Športoví nadšenci môžu pracovať v hoteli a využívať posilňovňu a biliard (poplatky platia). V dome sa ponúkajú rôzne kúpeľné služby, ako sú kúpele, sauna, parný kúpeľ, hammam, masáže, vodoliečba a solárium.

Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa jedáleň, jedáleň, kaviareň a bar. Hosťom je k dispozícii nefajčiarska klimatizovaná reštaurácia s vysokými stoličkami pre dojčatá a určenou fajčiarskou časťou. Možnosť rezervácie cez noc vrátane raňajok. Kontinentálne raňajky formou bufetu zaručujú dobrý štart do dňa, s možnosťou à la carte na obed a večeru. Na večeru si môžete objednať menu. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane diétnych jedál. Okrem toho ubytovacie zariadenie poskytuje špeciálne stravovacie služby.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v hoteli: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.