Hotel Tropikist Beach

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Plážový hotel sa nachádza na splavnej strane Tobaga, len pár minút od známej Beach Bay Beach na juhu ostrova. Pokojné vody Pigeon Point sú vzdialené len 7 minút jazdy a cca. 10 minút od hlavného mesta Scarborough. Autobusová zastávka je cca. 200 metrov od hotela. Medzinárodné letisko Crown Point je vzdialené len 5 minút chôdze.

Vlastnosti:
7 junior apartmánov, 21 apartmánov a 23 dvojlôžkových izieb ponúka možnosť pohodlne a pohodlne bývať. Recepcia je otvorená 24 hodín. K dispozícii je šatňa, trezor, zmenáreň, izbová služba, konferenčná miestnosť a hlediň. Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa a klimatizácia pre príjemné vnútorné prostredie. Medzi základné vybavenie väčšiny izieb patrí balkón, ktorý vás pozýva pozrieť. Výhľad na more zaručuje aj príjemné prostredie v mnohých ubytovacích zariadeniach. Izby majú manželskú posteľ alebo posteľ typu "king". Izby sú vybavené chladničkou, žehliacou súpravou, telefónom a TV. Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou.

Šport/Zábava:
Osviežujúce osvieženie sľubuje 2 vonkajšie bazény. K dispozícii je detský bazén. Ležadlá a slnečníky sú tiež k dispozícii pre cestujúcich. Horká vanička v kúpalisku sľubuje príjemnú relaxáciu. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. Okrem potápania, kúpeľov a solária je k dispozícii aj kozmetický salón a masáže za poplatok.

Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa jedáleň, raňajkovú miestnosť a bar. Hostia môžu obedovať v nefajčiarskej reštaurácii s oddeleným priestorom pre fajčiarov (vysoké kreslá pre deti). Hotel ponúka nocľah vrátane raňajok, polpenzie a all-inclusive ako rezervovateľné jedlo. Všetci dovolenkári využívajú špeciálne doplnky ako občerstvenie a výber alkoholických a nealkoholických nápojov. Kontinentálna raňajky zaručujú dobrý štart do dňa, na obed a večeru sú k dispozícii možnosti à la carte. Na obed a večeru si môžete objednať menu.

Kreditné karty:


Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.