Semiz Apart

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Umiestnenie: Semiz Apart sa nachádza v letovisku Alanya v cca. 70 m od piesočnatej pláže. To sa nachádza cca. 3 km od starého mesta. Až Oba centra mesta je cca. 20 m. Na letisku v Antalyi je cca. 130 km.

Vybavenie: Apartmánový hotel má 30 izieb. Zariadenie v hoteli patrí recepcia a trezor (za poplatok). Okrem toho Interiér tvorí a la carte reštaurácie. Lekárska služba je spoplatnená. Vonku hotel ponúka bazén a detský integrované deti. Pri bazéne sú lehátka a slnečníky.

Ubytovanie: Štandardné apartmány sú vybavené kúpeľňou, sprchou alebo vaňou, sporákom, chladničkou, príslušenstvom na prípravu kávy a čaju, taniere, riadom, klimatizáciou (individuálne regulované/za poplatok), telefónom, telefónom, trezorom a balkónom alebo terasou.

Stravovanie: Bez jedla a raňajky rezervovateľné. Raňajky si môžete vybrať a la carte.

Šport/Zábava: Zadarmo: plážový volejbal, šípky, stolný tenis. K dispozícii vodné športy na pláži od miestnych poskytovateľov za poplatok: poplatok.

Všeobecné informácie Turecko: turecký parlament rozhodol v decembri 2019 zaviesť pobytovú taxu (podobný dani z lôžka) s názvom "Správa koľají a výdavky dane". Predpokladaný termín začatia bude 1.4.2020. Výsledný ubytovacia daň sa hradí hostia na mieste v hoteli.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().

Poznámka k obsadenosti izieb: Upozorňujeme, že obsadenosť v dvojlôžkovej izbe s viacerými prístelkami zníži užitočnú plochu priestorov. Odporúčame, aby ste rezervovali, ak je k dispozícii, priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej miestnosti alebo viacerých izieb, v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.

Poznámka: Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.