Magic Beach

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel Magic Beach sa nachádza v oblasti El Helal a je cca. 15 km od letiska v Hurghade. Súkromná pláž ponúka panoramatický výhľad na Červené more. V centre mesta Hurghada s rôznymi nákupnými a zábavnými miestami, ako aj reštauráciami a barmi sú cca. 7 km. Daharská štvrť je vzdialená len pár minút chôdze.

Vybavenie: Hotel sa skladá z celkom 122 izieb rozložených na 5 poschodiach a ponúka lobby s recepciou, lobby, WLAN (zadarmo v lobby), bufetová reštaurácia, bary, malý supermarket a rôzne obchody. K dispozícii je tiež práčovňa a lekárska služba (poplatky platia). Vo vonkajšom areáli sa nachádza bazén so slnečnou terasou a bar pri bazéne. Plážové lehátka, vankúše, dáždniky a osušky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne a pri pláži.

Ubytovanie: Štandardné izby majú sprchu/WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, telefón, satelitnú TV, minibar (za poplatok), trezor a balkón. Sú tiež na jedno použitie, s výhľadom na more alebo na jedno použitie s výhľadom na more.

Stravovanie: polpenzia alebo all inclusive rezervovateľné. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere. All Inclusive ponúka aj neskoré stúpačky, obed, popoludňajšiu kávu/čaj a koláč, polnočné občerstvenie (na vyžiadanie) a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 11:00 do 23:00. Všetky hlavné jedlá sú ponúkané formou bufetu. Víno sa podáva zadarmo iba počas hlavných jedál.

Šport/Zábava: Bezplatne: stolný tenis, volejbal, aerobik, šípky a bocce. Rozmanitý zábavný a zábavný program. Za poplatok: masáže a rôzne procedúry v beauty centre susedného hotela Sea Star. Rôzne vodné športy sú k dispozícii od miestnych poskytovateľov pláže.

Deti: detský bazén.

Štartovné: Upozorňujeme, že po prílete na letisku zodpovedajúce Tourist Visum¹ sa udeľuje pri vstupe. Tieto náklady sú 32,50 EUR (vr. Poplatkov Processing) na osobu je potrebné uhradiť priamo pri vstupe do sprievodcom.

¹Výška vízového poplatku sa riadi podľa egyptských právnych predpisov nie po dátume rezervácie, ale po dátume cesty. Ak sa vízové ​​poplatky zvýšia alebo znížia pred cestou, poplatok za služby sa zvýši alebo zníži. V tomto prípade by sme vás okamžite informovali.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().

Poznámka k obsadenosti izieb: Upozorňujeme, že obsadenosť v dvojlôžkovej izbe s viacerými prístelkami zníži užitočnú plochu priestorov. Odporúčame, aby ste rezervovali, ak je k dispozícii, priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej miestnosti alebo viacerých izieb, v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.

Poznámka: Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.