Bellevue Palma Real

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Tento hotel je centrálne umiestnený v meste Varadero, v obľúbenej hotelovej zóne. Piesočnatá pláž s hotelovým plážovým klubom je cca. 250 metrov od hotela. V okolí nájdete množstvo nákupných a zábavných zariadení.

Vybavenie: Tento hotelový komplex v kubánskom štýle má 466 izieb rozložených na niekoľkých 2- až 5-podlažných budovách. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, výťah, lobby bar, bufetová reštaurácia, pizzeria a čínska reštaurácia. V priestrannej vonkajšej oblasti sa nachádzajú dva bazény, z ktorých jeden má samostatný detský bazén, bazénový bar a slnečnú terasu. Plážové lehátka a slnečníky sú súčasťou bazénu a na pláži.

Ubytovanie: Priateľské izby majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, telefón, satelitnú TV, mini chladničku, trezor a balkón alebo terasu.

Stravovanie: All inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00.

Šport/zábava: Bezplatne: tenis, volejbal, sandolíny a windsurfing. Za poplatok: golfové ihrisko v cca. Vzdialenosť 3 km.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().