Innvista Hotel

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel sa nachádza v Beleku a je cca. 900 m od súkromnej piesočnatej pláže. Centrum mesta Belek s množstvom obchodných a zábavných zariadení, ako aj reštaurácií a barov je vzdialené cca. 5 km. Letisko Antalya je cca. 25 km ďaleko.

Vybavenie: Hotel sa skladá z celkom 315 izieb rozložených na 5 poschodiach. Vybavenie zahŕňa lobby s recepciou a lobby, WLAN/internetový kútik (za príplatok), výťah, bufetová reštaurácia, a la carte reštaurácie (za poplatok), bary, krytý bazén (vyhrievaný), konferenčné miestnosti,
Diskotéka, kaderníctvo a niekoľko obchodov. Vonku sa nachádza bazén so slnečnou terasou. Plážové lehátka, vankúše, dáždniky a osušky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne a pri pláži.

Ubytovanie: Moderné štandardné izby majú kúpeľňu so sprchou/WC, sušič na vlasy, centrálne ovládanú klimatizáciu, telefón, satelitnú LCD TV, WLAN, minibar, trezor a balkón. Tie sú tiež rezervovateľné na výlučné použitie. Rodinné izby sú trochu priestrannejšie a majú rovnaké vlastnosti ako štandardné izby. Family Suites pozostávajú z kombinácie rovnakého vybavenia ako štandardné izby.
nierten obývacia izba a samostatná spálňa s prepojenými dverami.

Stravovanie: All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré raňajky raňajky, popoludňajšie občerstvenie, káva/čaj a koláč, polnočná polievka a miestne alkoholické
a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00.

Šport/Zábava: Bezplatne: Posilňovňa, tenis (osvetlenie/vybavenie za poplatok), stolný tenis, basketbal, minifutbal, šípky, krytý bazén (vyhrievaný), sauna a turecké kúpele a animačný program počas dňa. Za príplatok: biliard, bowling a herne, ako aj masáže a kúpeľné procedúry.

Deti: Mini klub (4 - 12 rokov), mini disko a detský bazén

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().

Poznámka k obsadenosti izieb: Upozorňujeme, že obsadenosť v dvojlôžkovej izbe s viacerými prístelkami zníži užitočnú plochu priestorov. Odporúčame, aby ste rezervovali, ak je k dispozícii, priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej miestnosti alebo viacerých izieb, v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.

Poznámka: Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.