Aldeamento da Prainha

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Tento rodinný plážový hotel sa nachádza cca. Na 1,5 km od Alvoru nájdete mnoho barov a obchodov. Pláž, niekoľko reštaurácií a zastávky verejnej dopravy sú vzdialené asi 300 metrov od hotela. Farebný nočný život sa odohráva približne 4 km od Praia da Rocha. Zaujímavé miesta v okolí sú staré mesto Lagos (20 km), termálne pramene Caldas de Monchique (30 km), vodný park Slide & Splash (25 km) a Zoomarine Sea World Park (cca. 33 km ďaleko). Letisko Faro je vzdialené približne 65 km od bungalovového komplexu.

adresa:
tres Irmaos
8500-072 Alvor
Tel .: 351 282 480000
Fax: 351 282 458950

Vlastnosti:
Apartmánový hotel ponúka 214 apartmánov. Ubytovacie zariadenie ponúka lobby a recepciu. Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami. Pre hostí hotela je k dispozícii trezor, zmenáreň a práčovňa. S prístupom na internet vo verejných priestoroch (za poplatok), hostia môžu zostať v kontakte s vonkajším svetom. V supermarkete je možné nakupovať tovar na každodenné potreby. Krásna záhrada a detské ihrisko patria k areálu tohto apartmánového hotela. Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži (za poplatok) alebo na parkovisku.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Šport/Zábava:
V oblasti s vonkajším bazénom s detskou prírodou, voda so zdravou slanosťou zaisťuje príjemný zážitok z kúpania. Pre relaxáciu, pozývajú sa slnečníky pod slnečníkmi na terase. Zaplatené rekreačné zariadenia zahŕňajú tenis, gymnastiku a aerobik.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.