Marivaux (ex: Vendome)

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza v srdci mesta Brusel, pár krokov od známeho Grand Place (asi 10 minút pešo). S výnimočnou polohou a vynikajúcimi spojmi verejnej dopravy, hostia budú mať len niekoľko minút ľahký prístup ku všetkým hlavným miestam v meste. Hotel je vzdialený len 10 minút od južnej železničnej stanice, v ktorej sa nachádzajú terminály na výlety s Talys a Eurostar. Letisko Brusel je vzdialené len 30 km.

adresa:
Boulevard Adolphe Max 98
1000 Brusel
Tel .: 32 2 227 03 00
Fax: 32 2 218 06 83

Vlastnosti:
Hotel privíta svojich hostí v 152 izbách.Klimatizované ubytovacie zariadenie vítá hostí v hotelovej hale s recepciou s nepretržitou prevádzkou a 24-hodinovou službou registrácie/odhlásenia.Na väčšine poschodí sú k dispozícii výťahy.V objekte je šatňa, úschovňa batožiny, bezpečnostná schránka a zmenáreň.Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch.Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži (za poplatok) alebo na parkovisku.Ďalšie služby zahŕňajú izbovú službu a práčovňu.K dispozícii je 15 izieb pre konferencie, prednášky alebo stretnutia.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - klimatizácia a kúrenie tiež poskytujú správne vnútorné prostredie.Izby majú manželskú posteľ.K dispozícii sú prístelky.K dispozícii je tiež trezor, minibar a písací stôl.K dispozícii je tiež mini-chladnička a čaj/kávovar.K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie cestujúcich.Niektoré doplnky prinášajú skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefón, TV a WiFi.Izby v izbách sú vybavené papučami.Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou.Fén a župany môžu byť použité pre každodenné použitie.Hotel ponúka rodinné izby, izby pre nefajčiarov a izby pre fajčiarov.

Poznámka k dvojposteľové izby:
Dvojlôžkové izby môžu mať aj 2 oddelené postele.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad jedáleň a bar. Na raňajky si hostia môžu vychutnať bohatý bufet. Na obed a večeru si môžete vybrať rôzne jedlá à la carte.

Šport/Zábava:
Ako športové alebo rekreačné zariadenie je k dispozícii telocvičňa za poplatok.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

mestské poplatky:
Upozorňujeme, že miestna daň je účtovaná. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. (Podmienka zmeny).

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.