Loor Hotel

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Hotel sa nachádza v meste Istanbul. Najbližšia atrakcia je Kumkapi (cca 50 m). Centrum mesta je cca. 1,1 km ďaleko. V cca. 1,4 km je prístav. Letisko: cca. 17 km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel sa skladá z hlavnej budovy a priľahlej budovy a má 12 izieb rozložených na 5 poschodiach. V interiéri sa nachádza recepcia s nepretržitou prevádzkou, trezor na prenájom a výťah, ako aj WiFi (za poplatok sa môžu účtovať poplatky vo verejných priestoroch) a prístup na Internet (za poplatok sa môžu vzťahovať poplatky vo verejných priestoroch). K vybaveniu patrí reštaurácia s klimatizáciou. Kaviareň ponúka aj malé jedlá.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Dvojlôžkové izby (12 metrov štvorcových) majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, trezor, klimatizáciu (individuálne regulované), ústredné kúrenie, prístup na internet (v prípade potreby za poplatok), TV, minibar a príslušenstvo na prípravu čaju a kávy.

Dvojlôžková izba Comfort (cca 18 m²): majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby a sú priestrannejšie.

Dvojlôžková izba Superior (cca 18 m²): Sú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby trochu väčšie.

Ekonomické izby sú zvyčajne izby, ktoré sa môžu líšiť v závislosti od miesta, veľkosti a vybavenia od štandardných izieb. Rozdelenie je na hoteliér na mieste.

Rodinná izba (asi 30 metrov štvorcových): S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby majú dve oddelené spálne.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Raňajky formou bufetu

Deti (v závislosti od sezóny):
- Vysoká stolička

Ostatné:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Euro/Master Card, Visa
 - Laundry Service (za príplatok)

Kategória Krajina:
3 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka pre on-line Visa Turecka:
Vezmite prosím na vedomie, že pre niektoré národnosti (s výnimkou Nemecka) bolo zavedené elektronické vízum (elektronické vízum) od 10.04.2014. Platí to pre dovolenky a služobné cesty a pred odletom je potrebné ich požiadať a tlačiť online.

Cestovatelia z iných národností by preto mali overiť na svojich veľvyslanectvách alebo konzulátoch vstupné požiadavky.

Poznámka:
Od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) V hoteli, ktorý si môžete rezervovať, môžu byť rekonštrukčné a stavebné práce v susedných hoteloch, ako aj v bezprostrednom okolí.