Morazan Hotel & Casino (ex Hotel Costa Rica Morazan)

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Tento očarujúci mestský hotel sa nachádza v centre San Jose, v blízkosti parku Morazan, múzea zlata a Národného divadla. Ďalšou zjavnou atrakciou je Národné centrum pre umenie a kultúru. Sopka Poas je cca. 30 minút jazdy. Medzinárodné letisko Juan Santamaria je vzdialené približne 20 km a letisko Quepos Managua je vzdialené približne 140 km.

Vlastnosti:
Hostia môžu relaxovať v 6 junior apartmánoch a 28 jednolôžkových izbách a 7 dvojlôžkových izbách. Recepcia je otvorená 24 hodín. Na rôzne úrovne hotela sa dostanete výťahom. Dom má trezor a zmenáreň. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. K ďalším zariadeniam patrí TV miestnosť. K dispozícii sú aj zdravotnícka pomoc, transferová služba, izbová služba, práčovňa a mince.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa a klimatizácia pre príjemné vnútorné prostredie. Vo väčšine izieb je štandardný balkón. Izby majú manželskú posteľ alebo posteľ typu "king". K dispozícii je tiež trezor. K dispozícii je aj mini chladnička. Najlepšie rekreačné pohodlie patrí prístup na internet, telefón, TV a WiFi. Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou. K dispozícii je tiež sušič vlasov. Bezbariérové ​​izby sú rezervovateľné.

Šport/Zábava:
Ako športová alebo voľnočasová voľba, šípky sú ponúkané za poplatok. Zábavný program zahŕňa diskotéku a kasíno.

Stravovanie:
Cestovatelia majú prístup do jedálne, jedálne, kaviarne a baru. Rôzne špeciality čakajú hostí v nefajčiarskej, klimatizovanej reštaurácii. Možnosť rezervácie cez noc vrátane raňajok. Kontinentálne raňajky formou bufetu zaručujú dobrý štart do dňa, s možnosťou à la carte na obed a večeru. Na obed a večeru si môžete objednať menu. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane diétnych jedál.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v hoteli: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.