Basic Braga by AXIS

  Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

  Kategória: 3 hviezdičky

  Miesto:
  Hotel sa nachádza v centre mesta Braga, neďaleko pamiatok mesta. Vlaková stanica Braga sa nachádza neďaleko a historické centrum, vrátane katedrály Braga, je vzdialené len 5 minút chôdze. Nákupná ulica je vzdialená 1 km, kým pláž je vzdialená 29 km. Letisko Porto Francisco Sá Carneiro je od hotela vzdialené 43 km.

  adresa:
  Largo da Estação
  Maximinos
  4700-223 Braga
  Tel .: 351 253 148000
  Fax: 351 253 148001

  Vlastnosti:
  Pre pobyt v tomto klimatizovanom hoteli si hostia vyberajú medzi jedným zo 133 dvojposteľových izieb alebo 12 štúdií. Hostia sú vítaní v hale s 24-hodinovou recepciou a 24-hodinovou službou na prihlásenie/odhlásenie. Rôzne zariadenia a služby zahŕňajú práčovňu, konferenčnú miestnosť a business centrum. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži (za poplatok) alebo na parkovisku.

  Check-in/check-out:
  Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

  Ubytovanie:
  Izby sú vybavené kúpeľňou, klimatizáciou a kúrením, ktoré zabezpečujú príjemné vnútorné prostredie. Hostia môžu pohodlne spať na dvojlôžkovej posteli. V kuchynke môžete pripraviť malé jedlá. Zariadenie je vybavené prístupom na internet, telefónom, TV a WiFi (za príplatok). Sprcha a kúpeľ sú súčasťou interiéru kúpeľne. Okrem toho sú k dispozícii bezbariérové ​​kúpeľne.

  Stravovanie:
  K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad raňajková miestnosť a bar. Ubytovacie zariadenie ponúka ubytovanie v nocľah vrátane raňajok ako rezervovateľný jedálenský servis.

  Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
  Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

  Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
  Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím pod

  JT Touristik informácie o batožine/stravovaní:

  Poznámka o požiadavkách na vstupných:
  Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

  Informujte sa pod položkou/VISA pod:

  Informácie o nočných letov:
  Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

  Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

  Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
  Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.