Basic Braga by AXIS

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Nachádza sa v centre Braga, v blízkosti mesta. Braga železničnej stanice je v blízkosti a historické centrum, vrátane Katedrála v Brage, iba 5 minút chôdze od hotela. Nákupné ulice je dosiahnuté po určitej km 1st Na letisko Porto-Francisco Sa Carneiro sa nachádza asi 55 km od hotela.

adresa:
Largo da Estação
Maximinos
4700-223 Braga
Tel .: 351 253 148000
Fax: 351 253 148001

Vlastnosti:
Za pobyt v klimatizovanom hoteli si hostia môžu vybrať medzi jedným zo 133 dvojlôžkových izieb a 12 ateliérov. Hostia sú vítané na prijímacie ploche, možno nájsť v ktorom recepcie a check-in/out servis. sú ponúkané - rôzne vybavenie a služby - práčovňa, konferenčná miestnosť a business centrum. Cez Wi-Fi, hostia majú prístup na internet vo verejných priestoroch. Ak prídete autom, môžu hostia tento park v garáži (za poplatok), alebo na parkovisku.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - aj klimatizácie a kúrenia sú najlepšie vnútornú klímu. Všetky izby majú manželskú posteľ. V kuchynskom možno pripraviť malé jedlá. Nastavenie je doplnený o prístup k internetu, telefónom, televíziou a Wi-Fi (za poplatok). Sprchovacím kútom a vaňou sú súčasťou interiéru kúpeľne. Okrem toho, bezbariérové ​​kúpeľne sú k dispozícii. Dom ponúka nefajčiarske izby.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad raňajková miestnosť a bar. Môžete si rezervovať ubytovanie vrátane raňajok.

Pobytová taxa:
Upozorňujeme, že poplatok z 01. marca 2020 turistická daň vo výške 1,50 EUR na osobu a noc (max. 6 EUR na osobu za pobyt minimálne 4 po sebe idúce noci). turistická taxa nie je zahrnutá v cene ubytovania a platí sa na mieste do hotela je hosť. turistická daň sa vzťahuje (s výhradou zmeny) pre všetkých hostí starších ako 16 rokov.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.