Vila Senhora da Rocha

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Hotel Vila Senhora Da Rocha sa nachádza v meste Armaçao de Pêra, hneď vedľa verejnej piesočnej pláže Senhora Da Rocha. Až do Carvoeiro sú cca. 15 km. Bary a reštaurácie sú v pešej vzdialenosti. Najbližšia autobusová zastávka je cca. 10 metrov od hotela. Vzdialenosť od letiska Faro (FAO) je cca. 55 km.

adresa:
Sra. tam Rocha 101A
8365-909 Armacao de Pera
Algarve
Tel .: 351 282 312349, 351 282 312394
Fax: 351 282 312039

Vlastnosti:
Krásny hotelový komplex má 30 izieb. Nachádza sa priamo na pláži a ponúka výhľad na more. Medzi výhody patrí 24-hodinová recepcia, lobby, bar a malý supermarket. Veľká záhrada je tiež súčasťou areálu. Reštaurácia ponúka miestne špeciality. U bazéna a na pláži za poplatok sú k dispozícii uteráky, slnečníky a ležadlá. Wi-Fi v hoteli je k dispozícii za poplatok. Parkovanie je bezplatné, v závislosti od dostupnosti. Domáce zvieratá nie sú povolené

Poznámka:
Upozorňujeme, že od 1. novembra 2018 do 16. novembra 2018 bude recepcia počas tohto obdobia otvorená od 09:00 do 24:00.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Apartmán s 1 spálňou
Izby zahŕňajú spálne, oddelenú obývaciu izbu s kuchynským kútom, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a balkón alebo terasu. Kuchynský kút má chladničku, varné dosky, kávovar, riad, príbory a mikrovlnnú rúru.
Apartmán 2 spálne
S rovnakými funkciami ako apartmány, tieto apartmány majú aj 1 spálňu s ďalšou spálňou.
Apartmán Superior
Tieto byty sú zrekonštruované s rovnakými vlastnosťami ako apartmány s 1 spálňou a vybavené trochou vysokou kvalitou.
double Economy
Vybavenie podobne ako v apartmáne s 1 spálňou, avšak typ izby je priradený samotným hotelom a môže byť umiestnený v nevýhodnom mieste.
vila
Vily sú priestrannejšie ako apartmány s jednou spálňou a tiež majú malú záhradu.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Deti:
Hotel ponúka detské ihrisko, detský bazén a detský klub.

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky

Môžete pomôcť sami v bufetu (raňajky).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.

Šport/Zábava:
Hotel ponúka hosťom vonkajší bazén a krytý bazén. Okrem ubytovania ponúka okrem cykloturistiky/horskej cyklistiky, surfovanie a potápanie aj tenis (za poplatok).

Wellness:
Hotel ponúka kúpele (za poplatok).

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.