Vilabranca / Vila Branca

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Komplex sa nachádza na okraji Lagosu. Pláže "Porto de Mós" a "Praia Dona Ana" sú v cca. 800 m alebo 1 km od apartmánov. Staré mesto Lagos je vzdialené cca. Vzdialenosť 1km. Letisko Faro (FAO) je vzdialené asi 70 km.

adresa:
Rua Santa Casa Misericordia Ako
lagos 8600
Tel .: 351 282 769924
Fax: 351 282 769558

Vlastnosti:
Hotel ponúka celkom 92 izieb. Budete vítaní v lobby s recepciou. Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii za poplatok. V hlavnej reštaurácii sa podávajú miestne a medzinárodné jedlá. V stredomorskej záhrade nájdete vonkajší bazén so slnečnou terasou. V bare si môžete vychutnať nápoje a občerstvenie. Plážové ležadlá, vankúše, slnečníky a osušky sú k dispozícii pri bazéne a na pláži za poplatok. Parkovanie je k dispozícii za poplatok v závislosti od dostupnosti. Domáce zvieratá nie sú povolené v hoteli

Upozornenie: Upozorňujeme, že recepcia je otvorená od 09:00 do 17:00. Ak plánujete prísť mimo týchto otváracích hodín, zavolajte na nasledujúce čísla: 00351 282380222 alebo 00351 917 602 089.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Vlastnosti:
Apartmán s 1 spálňou
Izby zahŕňajú spálne, oddelenú obývaciu izbu s kuchynským kútom, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a balkón alebo terasu. Kuchynka má chladničku a mikrovlnnú rúru. K vybaveniu patrí TV, telefón, klimatizácia, bezdrôtový internet (za príplatok), sušič vlasov.
Apartmán 2 spálne
Izby majú 2 spálne, oddelenú obývaciu izbu s kuchynským kútom, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou/WC a balkón alebo terasu. Kuchynka má chladničku a mikrovlnnú rúru. Inak vybavený ako byt 1 spálňa.

Deti:
Pre mladších hostí je k dispozícii samostatný detský bazén a detské ihrisko mimo komplexu.

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky

Vychutnajte si bohaté raňajky (formou bufetu).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.
Plná penzia
Raňajky, obedy a večere formou bufetu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že od 5. novembra 2018 do 31. marca 2019 je reštaurácia zatvorená.

Šport/Zábava:
Golfové ihrisko je vzdialené asi 3 km (za poplatok).

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím pod

JT Touristik informácie o batožine/stravovaní:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informujte sa pod položkou/VISA pod:

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.