Hotel Villa al Parco

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Stravovanie: Polpenzia

Miesto:

Nachádza sa v štvrti San Franceso uprostred stredomorského parku. Piesočnatá pláž je cca. 10 minút chôdze, v starom meste Forio cca. 20 minút chôdze. Autobusová zastávka sa nachádza pred hotelom.

vybavenie:

Rodinný hotel má 30 izieb, recepciu s trezorom na prenájom, reštauráciu, salónik s barom a termálne kúpalisko (prístup od 18 rokov). K dispozícii je bezplatné parkovisko (zaregistrujte sa). Kreditné karty: VISA.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Šport:

Využívať môžete termálny krytý bazén. Za poplatok masáže a rôzne procedúry.

Dvojlôžková izba:

Všetky izby sú funkčne a priateľsky zariadené a disponujú sprchou/WC, telefónom, Mietsafe (€ 6/týždeň), TV so satelitným príjmom, kúrením, ako aj balkónom alebo terasou (DZ). K dispozícii aj na jednorazové použitie (D1).

Jednoposteľová izba:

Jednolôžkové izby majú rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby a sú menšie a majú jedno lôžko.

stravovanie:

Ráno si doprajte bohaté raňajky formou bufetu. Večera s možnosťou výberu z menu sa podáva pri stole. Každý druhý deň dostanete 1/2 l vody a 1 fľašu vína za dvojlôžkovú izbu (v jednej izbe každý 4. deň). Zahrnutá nemecká káva a koláč.

Poznámka:

Detská postieľka (€ 10/deň, prosím, rezervujte). Domáce zvieratá nie sú povolené.

Minimálna dĺžka pobytu:

3 noci.

Pozn ubytovanie daň

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých mestách a obciach sa môže požiadať alebo môže byť v krátkom čase predložená miestna daň mesta. Výška dane z ubytovania závisí od počtu hviezd rezervovaného hotela a dĺžky pobytu. Poplatok hradí hosť priamo v hoteli. Podrobnosti o existujúcich citytaxes môžete nájsť v časti Uistite sa, že ste informovaní krátko pred začiatkom vašej cesty, ak existuje taká daň na mieste, ktoré ste vybrali.

Previesť na vlastnú päsť

Upozorňujeme, že táto ponuka nezahŕňa transfer z letiska do hotela a späť. Toto sa má vykonať na mieste a na vlastné náklady.

Poznámka pre zariadenie v zimných mesiacoch

Upozorňujeme, že počas zimných mesiacov (od novembra do marca/apríla) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov niektoré zariadenia nemožno použiť alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia platia predovšetkým pre plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy. Klimatizačné zariadenia uvedené v opise nehnuteľností sa samozrejme používajú ako vykurovanie počas chladnejších mesiacov roka.