Chura Samui

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Chura Samui sa nachádza na severnom konci obľúbenej pláže Chaweng. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú rôzne nákupné a zábavné zariadenia.
Doba prenosu do Koh Samui letiska trvá cca. 15 minút.

Vybavenie: Tento moderný lifestyle resort má 61 izieb a apartmánov. K dispozícii sú 2 reštaurácie, ktoré ponúkajú typické thajské, ázijské a medzinárodné jedlá, ako aj grilované špeciality. Rezort má okrem toho aj bar pri bazéne a bazén priamo na pláži. Masáže sú ponúkané na pláži. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne a na pláži.

Rezervovať si zariadenia:
Grand Deluxe: moderné izby (cca 44 m²) sa nachádzajú v záhrade a majú sprchu/WC, sušič vlasov, klimatizáciu, trezor, telefón, TV s plochou obrazovkou, minibar, kávovar a terasu alebo balkón.

Rezervovateľné jedlá: Raňajky: americké raňajky formou bufetu.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Šport zahrnutý: fitnes centrum.

Wellness: masáže na pláži za poplatok.

Hotel servis: Wi-Fi v celom hoteli hoteli.

Kreditné karty Hotel: American Express, Visa, MasterCard.

Upozornenia: Vďaka mnohým schodom hotel nie je vhodný pre hostí s ťažkosťami s chôdzou.
*********
Od 1.11.2017 sa na plážach v Thajsku uplatňuje zákaz fajčenia.
*******
V Thajsku môžu byť drezy alebo dokonca kúpele/vírivky otvorene integrované do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.

Väčšina izieb v Thajsku má jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele. Preto sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 deti v miestnosti musí dieťa spať v posteli rodičov.