AS Hotel

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza v krásnom, zalesnenom parku Zelengaj v zelenom páse, ktorý obklopuje centrum mesta Záhreb. Napriek pokojnému a pokojnému prostrediu sa hostia môžu ľahko dostať k najvýznamnejším pamiatkam mesta a kultúrnym a historickým pamiatkam hotela. Je to 3 minúty autobusom na námestie Britanski, najkrajšie námestie v meste, odkiaľ sa nachádza hlavná nákupná ulica Ilica Street, pred hotelom sa nachádza autobusová stanica, ďalších 15 minút chôdze. Železničná stanica je asi 10 minút jazdy od hotela a letisko Záhreb je vzdialené asi 16 km.

adresa:
Zelengaj 2
10000 Zagreb
Tel .: 385 1 4609111
Fax: 385 1 4609303

Vlastnosti:
Hostia môžu relaxovať v 2 apartmánoch typu Junior a k dispozícii je 19 jednolôžkových izieb a 19 dvojlôžkových izieb. Recepcia je otvorená 24 hodín. K dispozícii sú výťahy do väčšiny poschodí. K rôznym zariadeniam a službám patrí šatňa, trezor, zmenáreň, izbová služba, práčovňa, konferenčná miestnosť a biznis centrum. Vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. Hotel má bezbariérové ​​zariadenie. Záhrada ponúka ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku domu.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
V izbách sa nachádza kúpeľňa, klimatizácia a individuálne regulované kúrenie, ktoré tiež poskytuje správnu vnútornú klímu. Izby s kobercom majú manželskú posteľ. K dispozícii je aj trezor a minibar. K najlepším dovolenkovým výhodám patrí prístup na internet, telefón, TV a WiFi. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou. K dispozícii je aj sušič vlasov. Pre rodiny s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Stravovanie:
K možnostiam stravovania patrí jedáleň a raňajková miestnosť. V nefajčiarskej klimatizovanej reštaurácii na Vás čakajú rôzne špeciality. Na raňajky si hostia môžu vychutnať bohatý bufet. Na obed a večeru si môžete vybrať rôzne jedlá à la carte.

Šport/Zábava:
Na terase môžu hostia užívať pekného počasia.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

mestské poplatky:
Upozorňujeme, že poplatok vo výške 0,50 EUR - 2 EUR na osobu a noc (v závislosti od veku cestujúceho) sa účtuje. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. Deti do 12 rokov sú oslobodené od dane. (Podmienka zmeny).

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka zastávka:
Hotely, ktoré sa nachádzajú na ostrove, sú dostupné iba v závislosti od príslušného trajektu. Prílety po 17:00 a odlety pred 9:00 môžu vzniknúť prenocovaním na pevnine. Dodatočné náklady sa neuplatňujú. Ak chcete získať ďalšie informácie, kontaktujte nás na čísle 030 8877870 (denne od 9:00 do 20:00 ).

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím pod

JT Touristik informácie o batožine/stravovaní:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informujte sa pod položkou/VISA pod:

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.