Mountain View Hotel

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel je cca. 1 km od piesočnatej/kamienkovej pláže (čiastočne skalnatá vo vode) a nachádza sa v Agios Georgios. Mesto Kyrenia s množstvom obchodných a zábavných zariadení, ako aj reštaurácií a barov je vzdialené cca. 8 km. Letisko Ercan sa nachádza v cca. 43 km vzdialenosť.

Vybavenie: Hotel pozostáva z celkom 45 izieb rozložených v jednej hlavnej budove a niekoľkých bungalovov. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, reštaurácia, bar a niekoľko parkovacích miest. Vonku sa nachádza bazén so slnečnou terasou a bar pri bazéne. Plážové lehátka a slnečníky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne a na pláži za poplatok.

Ubytovanie: Izby v hlavnej budove majú vaňu alebo sprchu/WC, kuchynský kút, sušič vlasov, klimatizáciu, telefón, SAT TV, WLAN (zadarmo) a zariadenie na prípravu kávy/čaju. Bungalovy sa nachádzajú v rovnakých zariadeniach v budovách bungalovov. Vily ponúkajú samostatnú spálňu s rovnakými vlastnosťami ako štandardné izby.

Stravovanie: Raňajky alebo polpenzia je možné rezervovať. Polpenzia zahŕňa raňajky (angličtinu) a večere formou menu.

Šport/zábava: za poplatok: šípky a stolný tenis.

Deti: detský bazén.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().

Poznámka k obsadenosti izieb: Upozorňujeme, že obsadenosť v dvojlôžkovej izbe s viacerými prístelkami zníži užitočnú plochu priestorov. Odporúčame, aby ste rezervovali, ak je k dispozícii, priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej miestnosti alebo viacerých izieb, v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.

Poznámka: Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.