Delphin Imperial

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Plážový hotel sa nachádza priamo na súkromnej piesočnatej pláži letoviska Kundu. V blízkosti sa nachádza niekoľko obchodov. Najbližšie mesto Antalya je cca. 15 km. Letisko: AYT cca. 17 km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel má 650 izieb rozložených na 9 poschodiach.V interiéri je k dispozícii lobby, 24-hodinová recepcia, trezor, salónik, kaderníctvo, 10 vlekov, obchod so zmiešaným tovarom a obchod, WiFi (vo verejných priestoroch) a internetový kútik.K vybaveniu patrí reštaurácia (medzinárodná, miestna, à la carte a talianska) s terasou a klimatizáciou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Kryt interiéru dokončuje interiér.K bazénu patrí sezónny bazén a detský bazén.K dispozícii je aj vírivka.Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách.Na pláži a pri bazéne sú pripravené ležadlá, vankúše a dáždniky, ako aj uteráky (proti vkladu).

Ubytovanie (podľa sezóny):


Dvojlôžková izba (cca 34m2): Majú kúpeľňu alebo sprchu/WC, sušič vlasov, klimatizáciu (centrálne ovládanú), LCD TV so satelitným príjmom, WiFi (zdarma), minibar (denné plnenie), trezor, príslušenstvo na prípravu kávy/čaju a balkón alebo terasu , Za príplatok aj s bočným výhľadom na more alebo s výhľadom na more.

Dvojlôžková izba Superior (asi 34m2): majú kúpeľňu alebo sprchu/WC, sušič vlasov, klimatizáciu (centrálne ovládanú), LCD TV so satelitným príjmom, WiFi (zdarma), minibar (denné plnenie), trezor, príslušenstvo na prípravu kávy/čaju a balkón alebo terasa. Za príplatok aj s čiastočným výhľadom na more.

Dvojlôžkové izby Lagoon (asi 30m2): sú na prízemí a ponúkajú terasu s priamym prístupom do súkromného bazéna "Lagoon pool", inak s rovnakým vybavením ako dvojlôžková superior.

Rodinná izba, štandard: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby sú k dispozícii ďalšie spálne.

Rodinná izba Deluxe s výhľadom na more (asi 56m2): Sú rovnaké ako dvojposteľové izby priestrannejšie a pozostávajú z dvoch oddelených spální s prídavným zariadením na spanie a vírivky na terase. výhľad na more.

Rodinné izby so spojovacími dverami (cca 56m2): S rovnakým vybavením ako rodinný izba Standard má samostatnú spálňu so spojovacími dverami. Možnosť doplatku za príplatok s bočným výhľadom na more.

Rodinná izba, 2 izby (cca 56m2): S rovnakým vybavením ako rodinný izba Standard má samostatnú spálňu so spojovacími dverami. Za poplatok s výhľadom na more, bočný výhľad na more alebo na more, možnosť rezervácie.

Junior Suites (45 m²): Sú priestrannejšie s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby.
Za príplatok aj na mori alebo s bočným alebo priamym výhľadom na more.

Suita s bočným výhľadom na more (asi 58m2): Sú to isté zariadenia ako dvojposteľové izby väčšie a majú čiastočný výhľad na more.

Ekonomické izby sú vo všeobecnosti najlacnejším typom izieb. Miesto, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnom dome, aj v prístavbe. Bohužiaľ nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa zariadenia a polohy. Rozdelenie je na hoteliér na mieste.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Ultra All inclusive: raňajky, raňajky neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu. Denné občerstvenie, popoludňajšia káva/čaj a pečivo, polnočné občerstvenie. Voliteľná večera 1x za pobyt v jednej z reštaurácií à la carte (s rezerváciou vopred). Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, ako aj niektoré dovezené nápoje 24 hodín denne, 24 hodín denne, v každom otvorenom bare. Minibar je naplnený denne vodou, nealkoholickými nápojmi a pivom. Nosenie náramku Ultra All Inclusive je povinné.

Deti (v závislosti od sezóny):
- Mini klub pre deti vo veku 4 - 12 rokov
 - Detský bazén pri bazéne
 - Detský kočík
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- ak je to možné, za poplatok: aerobik, biliard, boccia, šípky, stolný tenis, plážový volejbal, telocvičňa, tenis

wellness:
- v prípade potreby: sauna, masáže, parný kúpeľ, vírivka, kúpele, hammam, špeciálne wellness balíčky

Poznámka:


Upozorňujeme, že deti nie sú prijímané na silvestrovskú gala večeru. Pre nich je organizovaná samostatná slávnostná prehliadka. Za príplatok je možné na mieste za príplatok zarezervovať účasť v Galaxy pre dospelých.

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
- Práčovňa (za príplatok), Žehlenie (za príplatok)
- Pomoc v domácnosti, denne

Kategória Krajina:
5 star

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka pre on-line Visa Turecka:
Vezmite prosím na vedomie, že pre niektoré národnosti (s výnimkou Nemecka) bolo zavedené elektronické vízum (elektronické vízum) od 10.04.2014. Platí to pre dovolenky a služobné cesty a pred odletom je potrebné ich požiadať a tlačiť online.

Cestovatelia z iných národností by preto mali overiť na svojich veľvyslanectvách alebo konzulátoch vstupné požiadavky.

Poznámka:
Od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) V hoteli, ktorý si môžete rezervovať, môžu byť rekonštrukčné a stavebné práce v susedných hoteloch, ako aj v bezprostrednom okolí.