Hotel Terme Villa Teresa (ex: Parco Hotel Terme Villa Teresa)

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza nad obcou, na bočnej ulici, s krásnym výhľadom na more. Centrum a pláž sú cca. 1,5 km. Rôzne obchody sa nachádzajú v cca. Vzdialenosť 150 m. Najbližšie letisko Neapol (NAP) je vzdialené cca. 40 km.

adresa:
Via Provinciale Panza 150
80075 Forio
napoli
Tel .: 39 81907126
Fax: 39 81907594

Vlastnosti:
Hotel vás víta celkovo s 80 izbami rozloženými na niekoľkých budovách. Recepcia vás čaká na recepcii. V reštaurácii sa podávajú typické miestne jedlá s použitím miestnych surovín. K dispozícii je aj snack bar. Vo vonkajšom areáli hotela sa nachádza bazén, kde sú bezplatne k dispozícii ležadlá a slnečníky. K dispozícii je tiež bar pri bazéne, kde si môžete vychutnať rôzne nápoje a alkoholické nápoje. Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii za poplatok vo všetkých verejných priestoroch. Parkovanie je k dispozícii za poplatok v závislosti od dostupnosti. Domáce zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
(cca 20 m²) Izby majú spálňu a kúpeľňu so sprchou alebo vaňou/WC. K vybaveniu patrí TV, telefón, klimatizácia, bezdrôtový internet (za poplatok), sušič vlasov.
Prípadne s bočným výhľadom na more, priamym výhľadom na more a balkónom/terasou je možné rezervovať.
double Economy
Zariadenie podobné službe Double Standard, avšak typ izby je priradený samotným hotelom a môže sa nachádzať v nevýhodnom mieste.
Standard Single Room
V opačnom prípade rovnaké vybavenie ako dvojitý štandard izby sú trochu menšie a pre použitie osoby zarovnané.

Deti:
Pre mladších hostí je k dispozícii detské ihrisko. Za poplatok je k dispozícii aj služba stráženia detí.

Stravovanie:
Raňajky
Môžete si pomôcť sami na raňajkách (formou bufetu).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.
Plná penzia
Raňajky, obedy a večere formou bufetu.

Šport/Zábava:
Za poplatok si môžete zahrať biliard a využiť posilňovňu.

Wellness:
Za poplatok môžete využiť rôzne kúpeľné služby v hotelovom wellness centre. Relaxovať tu môžete v saune, v soláriu, vo vírivke a pri masáži.

mestské poplatky:
Upozorňujeme, že miestna daň je účtovaná. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. (Podmienka zmeny).

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Dôležité informácie:
Po príchode na letisko Napoli Capodichino sa do prístavu dostanete transferovým autobusom a odveďte trajekt do Procidy, Ischie alebo Capri (v závislosti od rezervovanej služby).

V prípade neskorých príchodov (približne od 19.45) alebo skorých odchodov z letiska Neapol Capodichino (do 8.30 hod., Od septembra do marca každú nedeľu okolo 9.15 hod.) Môže byť potrebné prenocovanie na pevnine byť. V prípade potreby obdržíte nové informácie o rezervácii krátko pred odletom (okrem letov bez letu). Pri rezervácii s prevodom je prenocovanie s raňajkami zahrnuté v celkovej cestovnej cene.

Upozorňujeme, že táto medzipodniková noc musí byť pri rezervácii bez prevodu samoorganizovaná.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím pod

JT Touristik informácie o batožine/stravovaní:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informujte sa pod položkou/VISA pod:

Poznámka: v mieste bydliska/Hodnotenie:
Upozorňujeme, že pre všetkých hostí bez bydliska v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Škandinávii alebo v Beneluxe môže hotelové odbavenie na mieste určenia spôsobiť problémy pri registrácii v hoteli. V takom prípade majú hotelieri nárok na následnú platbu na mieste alebo odmietnutie rezervácie!

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.