Windmills Hotel Apartments

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Komplex sa nachádza v Protarase. V bezprostrednej blízkosti hostia nájdu verejnú dopravu. V okolí nájdete mnoho obchodov a reštaurácií. Pláž je cca. 400 metrov.

Vlastnosti:
88 apartmánov ponúka hosťom pohodlie a komfort. Apartmánový hotel ponúka lobby a recepciu. Hostia majú k dispozícii trezor, zmenáreň, TV miestnosť, službu budenia a službu prania bielizne. Vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. Na nákupy a prechádzky sa dá využiť supermarket a ďalšie obchody. Súčasťou ubytovania je krásna záhrada a detské ihrisko. Ak prídete autom, hostia môžu parkovať v garáži alebo na parkovisku.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené kuchyňou a kúpeľňou a klimatizácia a kúrenie zabezpečujú príjemnú vnútornú klímu. Väčšina izieb má štandardne balkón. K dispozícii sú aj oddelené spálne. K dispozícii je tiež minibar. Všetky izby majú kuchynku s chladničkou a príslušenstvo na prípravu čaju a kávy. Rôzne komunikačné a zábavné možnosti poskytujú pohodlné zariadenia s prístupom na internet a telefónom. Kúpeľne majú sušič vlasov.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s detským ihriskom je ideálny pre aktívny odpočinok a pravidelný aqua tréning. Na slnečnej terase s lehátkami a slnečníkmi si môžete vychutnať dovolenku. K dispozícii je aj snack bar pri bazéne. Okrem tenisu, potápania, posilňovne a stolného tenisu ponúka apartmánový hotel za poplatok aj biliard a saunu. Zábavný program, živá hudba, diskotéka a nočný klub zabezpečia to najlepšie vo voľnom čase.

Stravovanie:
K možnostiam stravovania v ubytovacom zariadení patria jedáleň, bar a rôzne stravovacie služby. Hostia si môžu vybrať medzi polpenziou a all inclusive. Denne sa podávajú pestré raňajky formou bufetu a na večeru si môžete objednať aj jedálny lístok. Na výber sú nealkoholické nápoje.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v hoteli: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.