Hotel Barceló Maya Beach

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Charakter hotela: all inclusive, rodina, Páry

Luxusné prostredie nenecháva nič, čo by bolo žiaduce. Prejdite sa cez hotelové nákupné centrum, oddýchnite si v kúpeľoch alebo si vychutnajte výhľad na Karibské more.

Poloha: Nachádza sa na piesočnatej pláži.

Vybavenie: Rezort so štyrmi hotelových komplexov: plážové, Caribe, Colonial a Tropical (. Inštitúcie tot systému možno použiť). 7 bazénov, lehátka, štyri plávať-up bar. WLAN (GEG. Lokálne), 16 reštaurácií, barov, divadiel, kolkáreň, vodný park. Shuttle v závode. LANDesk :. 5-hviezdičkový, 1.044 izba (Beach/Caribe), 960 izieb (Colonial/Tropical).

Obývacia: Dvojlôžková izba Superior (cca 39 metrov štvorcových), klimatizácia, minibar, TV, WiFi (GEG Bldg.), Trezor. Kúpeľňa, WC, sušič vlasov. Balkón/terasa; Izby môžu byť v každom z hotelových komplexov. Voliteľne k dispozícii ako dvojlôžkovej izbe v tejto oblasti Beach. Max. 4E
Premium Level Superior dvojlôžkové izby (cca 39 metrov štvorcových), klimatizácia, minibar, TV, Wi-Fi, trezor. Kúpeľňa, WC a sušičom vlasov. Balkón/terasa. Priv. Check-in, neobmedzené si v reštauráciách à la carte, izbová služba, premium úrovni salónika. Max 3E 2K.

Jedlo a nápoje: all inclusive: raňajky formou bufetu, obed a večera studený/teplý bufet
Národná alkoholfr. Nápoje po celý deň, alkoholické nápoje od 12: 00-04: 00