Apartamentos Tropical Garden (also ApartHotel Tropical Garden)

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Apartmány sú veľmi blízko centra mesta Ibiza, do ktorého sa dostanete za 15 minút pešo. Apartmány ponúkajú úchvatný výhľad, lebo sa nachádzajú pri mori a len 5 minút chôdze od exkluzívnej pláže s jemným zlatým pieskom. Odkazy na verejnú dopravnú sieť sú vzdialené približne 100 metrov od apartmánov. K dispozícii je niekoľko reštaurácií, barov, krčiem a obchodov, ktoré sú vzdialené asi 300 metrov. Nočné kluby sa nachádzajú v cca. 3 km a letisko Ibiza je vzdialené 8 km.

Vlastnosti:
Hostia sú pozvaní na pobyt v jednom z 114 štúdií alebo v jednom z 3 apartmánov. Sú rozmiestnené v hlavnej budove a 2 prístavbách. Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami. K dispozícii sú rôzne vybavenie a služby - bezpečné, zmenáreň a lekárska pomoc. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené kuchyňou a kúpeľňou, klimatizácia je zabezpečená pre správne prostredie v izbe. Vo väčšine izieb je štandardný balkón a ponúka vám dodatočný priestor na oddych a relaxáciu počas Vášho pobytu. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí. K dispozícii je tiež trezor. K dispozícii je tiež chladnička, mikrovlnná rúra a zariadenie na prípravu čaju a kávy. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú poskytované komfortným vybavením, ako je prístup na internet, telefón, TV a WiFi. Kúpeľne majú sprchu a vaňu. K dispozícii sú izby s bezbariérovým prístupom a bezbariérové ​​kúpeľne.

Šport/Zábava:
Pre flexibilné voľnočasové aktivity sú k dispozícii športové a zábavné zariadenia apartmánového hotela. Či už sú športovaní alebo hľadajú relaxáciu, hostia majú pocit skutočného dovolenku v oblasti s vonkajším bazénom s detským kútikom a celkom 2 bazény. Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi. K dispozícii sú rôzne zariadenia, vrátane biliardu a solária.

Stravovanie:
Možnosti stravovania zahŕňajú jedáleň a jedáleň. Hostia sú rozmaznávaní kulinárskymi pôžitkami v klimatizovanej nefajčiarskej reštaurácii s oddeleným fajčiarom. Ubytovacie zariadenie ponúka stravovacie služby vrátane ubytovania vrátane raňajok, polpenzie a plnej penzie. Raňajky, obed a pestrý večerný bufet sú lahodné a rozmanité. Pre špeciálne chuťové zábavy hotel má stravovacie kurty.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú prijímané v apartmánovom hoteli: American Express, Visa a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.