Sindbad Aqua Hotel

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Tento hotel sa nachádza v rekreačnej oblasti Hurghada, len pár minút chôdze od piesočnatej pláže Sindbad Aqua Beach, ku ktorej sa dostanete cez promenádu. V centre mesta Hurghada sa po cca. 7 km. Letisko je vzdialené asi 10 km.

 

Vybavenie: Hotel pozostáva z celkom 610 izieb rozložených na 6 poschodiach. K vybaveniu patrí lobby, WLAN (zadarmo), výťah, úschovňa áut, reštaurácia, bary a rôzne obchody. Vonku je niekoľko bazénov. Plážové lehátka, vankúše, dáždniky a osušky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne a pri pláži.

Ubytovanie: Izby majú sprchu/WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, satelitnú TV, minibar (za poplatok) a balkón alebo terasu. Ekonomické izby sú k dispozícii rovnako ako štandardné izby s obmedzenou dostupnosťou. Rodinné izby majú rovnaké vlastnosti ako štandardné izby okrem 2 oddelených izieb.

Stravovanie: All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie, kávu/čaj a koláče, rovnako ako všetky miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v reklamovaných časoch.

Šport/Zábava: Bezplatne: aerobik, plážový volejbal, biliard, bocce a animačný program. Za poplatok: telocvičňa. Rôzne vodné športy sú k dispozícii od miestnych poskytovateľov pláže.

Deti: Mini klub (3 - 12 rokov) a detský bazén.

Informácie o stavenisku: V období od 18.02.2019 do 15.04.2019 bude hotel prechádzať rekonštrukčnými prácami. To môže viesť k poškodeniu zraku a zvuku. Žiadame o porozumenie (od februára 2019)

Vstupná služba: Pre našich hostí s cieľovým letiskom Hurghada (okrem pobytu v hoteli v Marsa Alam/El Quseir):

Po príchode na letisko Vám ponúkame náš exkluzívny balíček VIP služieb. Tento balík zahŕňa vstupné vízum¹, osobné privítanie od nášho sprievodcu a zaručené rýchle spracovanie pri príchode. Takisto dostanete fľašu vody pri prevode do rezervovaného hotela. Okrem toho balík VIP služieb zahŕňa prehliadku mesta cez Hurghadu, kde u nás zažijete pôvodný Hurghada. Pre túto službu účtujeme poplatok vo výške 32,50 €, ktorý je splatný pri príchode na letisko miestnym sprievodcom.

V LMX v Hurghade, vrátane:
10% zľava na rôzne výlety.

Pre našich hostí so všetkými ostatnými destináciami v Egypte:

Upozorňujeme, že pri príchode na letisko sa pri príchode vydá turistické víno¹. Náklady na túto sumu 32 EUR (vrátane manipulačného poplatku) na osobu sa platia priamo cestovnej kancelárii pri príchode.

¹Výška vízového poplatku sa riadi podľa egyptských právnych predpisov nie po dátume rezervácie, ale po dátume cesty. Ak sa vízové ​​poplatky zvýšia alebo znížia pred cestou, poplatok za služby sa zvýši alebo zníži. V tomto prípade by sme vás okamžite informovali.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().