Sineva Park

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Tento plážový hotel sa nachádza v Sveti Vlas, cca. 70 m od piesočnatej pláže. Najbližšie mesto Nessebar je cca. 7 km ďaleko. Letiská: VAR cca. 102 km, BOJ cca. 32 km.

Vybavenie: Tento priateľský plážový hotel sa skladá z 92 izieb rozložených na 3 poschodiach. Hotelové zariadenia zahŕňajú lobby s recepciou a úschovňu trezorov, internetový kútik (za poplatok), reštauráciu s terasou, snack bar, plážový bar, diskotéku, kaderníctvo a rôzne obchody. V krásnom areáli sa nachádza bazén, ktorý je rozdelený na niekoľko úrovní v záhrade. Na slnečnej terase vás pozývajú na relaxáciu. Slnečníky/lehátka: pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Vkusne zariadené izby sú vybavené kúpeľňou, telefónom, TV, chladničkou, mini chladničkou a balkónom.
Prípadne vedľa bazéna alebo na jedno použitie k dispozícii (DP)
Dvojlôžkové izby Výrazná zľava: Zariadenie ako dvojlôžková izba, ale miestnosť je priradený hotela sám, a môžu byť umiestnené v prednom mieste (. Nepovinné pod BOJA31)
(Okrem toho je možné rezervovať od leta 19 pod BOJA31 Dvojposteľová izba s výhľadom na more (DM).)
Apartmán: Zariadenie je podobné dvojlôžkovej izbe a má aj oddelenú obývaciu izbu s 2 rozkladacími lôžkami.
Studio (BOJA31) od leta 19: Jedná sa o priestrannejšie ako dvojlôžkové izby a majú 2 lôžka a rozkladacou pohovkou pre ďalšiu osobu (S12).

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky (07:30 - 10 hod), obedy (12:30 až 14:30) a večere (18:30 - 21:00) Kontinentálne raňajky pre spáčov v Sineva Park Restaurant (10 - 11 hod), 3 x týždenne tematický bufet občerstvenie v snack bare pri Sineva Park (12:30 - 15: 00h) popoludňajšia káva/čaj, koláč 15 - 17 hod, ice 07:30 - 23 UhrDiverse miestne nápoje ako je. Ako víno, pivo, nealkoholické nápoje (10-23 hod)

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: animácia počas dňa, večerný zábavný program pre dospelých a deti

Šport patrí: fitness, futbal a volejbal.

Detský program: detský klub, materská škola, detská zábava a detský bazén

Wellness: masáže (za poplatok)

Kreditné karty: MasterCard, Visa

Poznámky: Sveti Vlas
8256 Sveti Vlas
Bulharsko
Email:
359 554 689 34 telefón
359 554 683 08-Fax

Poznámka: Pre hotel BOJA31 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.