Gladiola

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel Gladiola je centrálne umiestnený a je oddelený iba záhradou a promenádou od piesočnatej pláže a populárnej strany Stadl. V blízkosti hotela sú obchody, reštaurácie a bary.

Vybavenie: Hotel má 225 izieb na 6 podlažiach a ponúka foyer s recepciou, výťah, obchod, lekáreň, trezor, reštaurácia, lobby bar s terasou a obchodov. V hoteli je stranou hotel pre mladých ľudí populárne. Vonku je k dispozícii bazén s oddeleným detským bazénom a slnečná terasa s lehátkami a slnečníky sú (bez obmedzenia, v závislosti od dostupnosti).

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby sú pekne zariadené s klimatizáciou (podľa hodín a počasia), SAT-TV, telefón, sprcha/WC a balkón. Alternatívne možno rezervovať na jedno použitie. (Obsadenosť: dospelí aspoň 2 až maximálne 3 deti aspoň 1)
Supersparzimmer: Môžu byť inak rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby v nevýhodnej polohe. (Obsadenosť: dospelí aspoň 2 až maximálne 3 deti aspoň 1)
Apartmán: Vkusne zariadené so sprchou, WC, balkón, TV so satelitným príjmom, chladničkou, telefónom, klimatizáciou. oddelené dverami: spálňa pre 2 osoby, obývacia izba s možnosťou prístelky (rozkladacie lôžko). (Úloha: Dospelí najmenej 2 až 3 deti aspoň 2 až max 1 ...).

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Popoludní 15-17 hod káva/čaj a pečivo. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10: 30-22: 30 PM.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Športové cene: stolný tenis, telocvičňa

Športové a zariadenia: posilňovňa (zadarmo), vodné športy na pláži od miestnych poskytovateľov.

Hotelové služby: Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli za poplatok.

Poznámky: Vezmite prosím na vedomie, že pri rezervácii All Inclusive nárok na bezplatné jedlo v rezervovanom hoteli končí v deň odchodu 12 hodín.
Izby pre telesne postihnutých sú k dispozícii.

Poznámka 2: Nie všetky časti hotela sú prístupné
kontakt:
gladioly
Tel .: 359 52381400
Fax: 359 52381453
V katalógu "Sonnenziele" Leto 2019 na strane 38.

Sezóna Poznámka: Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (najmä v mesiacoch apríl a koniec októbra) môžu hotely alebo klubové zariadenia niekedy obmedziť svoje zábavné a voľnočasové aktivity (napr. Zábavu, detský klub alebo vodné športy) vďaka nižšiemu počtu hostí ,
****
Pre Hotel VARA32 sú k dispozícii len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.