Gladiola Star

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Oddelené len sviežou zelenou záhradou a plážovou promenádou z dlhej, jemnej piesočnatej pláže. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza živé centrum s početnými nákupnými a zábavnými miestami a obľúbenou stranou Stadl.

Vybavenie: Obľúbený pre mladých stranícke hostí hotel ponúka 185 apartmánov rozložené 7 poschodí a ponúka vstupnú halu s recepciou (prenájom trezorov), dva výťahy, malý obchod, lekáreň a zmenáreň. Patriaci do hotelového komplexu Hotels Gladiola hviezda **** a Gladiola *** kolektívne majú hlavná reštaurácia a vonkajší bazén, samostatný detský bazén, bar pri bazéne a slnečná terasa. Lehátka a slnečníky (v závislosti od dostupnosti), splatné v zdarma pri bazéne na verejnej pláži proti.

Rezervovať si zariadenia:
Double: VITA izby, ktoré sú vybavené TV so satelitným príjmom chladnička, telefón, klimatizácia (na hodinu a ak počasie dovolí), kúpeľňa, WC a balkón. Voliteľne na jednorazové použitie k dispozícii. Dvoma oddelenými lôžkami a prístelkou.
Supersparzimmer: Môžu byť inak rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby na neprednostnom mieste.
Apartmán: Rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale s oddeleným obývacou izbou s posedením a rozkladacou pohovkou.
Štúdio: Rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale priestrannejšie a s dvojlôžkom a dvoma prístelkami.

Rezervované možnosti stravovania: Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. V popoludňajších hodinách káva/čaj a pečivo v čase od 15 do 17 hodín. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10: 30-22: 30.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Športové a zariadenia: stolný tenis a biliard, rôzne vodné športy od súkromných predajcov pozdĺž pláže (za poplatok).

Hotelové služby: Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli za poplatok.

Poznámky: Vezmite prosím na vedomie, že pri rezervácii All Inclusive nárok na bezplatné jedlo v rezervovanom hoteli končí v deň odchodu 12 hodín.

Poznámka 2: Nie všetky oblasti hotela sú bezbariérové, nie sú k dispozícii izby pre telesne postihnutých.
kontakt:
gladiola Hviezda
Tel .: 359 52381400
Fax: 359 52381453
Katalóg "slnečné destinácie" Summer 2020 na strane 33.

Sezóna Poznámka: Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (najmä v mesiacoch apríl a koniec októbra) môžu hotely alebo klubové zariadenia niekedy obmedziť svoje zábavné a voľnočasové aktivity (napr. Zábavu, detský klub alebo vodné športy) vďaka nižšiemu počtu hostí ,

Pre Hotel VARA31 sú k dispozícii len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.