Gladiola Star

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Všeobecný popis:
Beach Hotel Gladiola Star sa nachádza cca. 50 m od piesočnatej pláže.Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii na pláži za poplatok.Do turistického centra je to cca. 300 m.Mesto Varna je cca. 18 km (Dobrich cca. 70 km, Balčik cca. 25 km).Najbližšie obchody sú cca. 300 m od hotela, supermarket je po cca. 200 m.Najbližšie bary a reštaurácie sú vzdialené asi 100 metrov.Najbližší nočný klub je vzdialený 100 m.K dispozícii sú nasledujúce turistické atrakcie: Kláštor Aladža (4 km), Aqua Park (700 m), Albena (12 km) a Sv.Konštantína (asi 10 km).Pre mobilitu na dovolenke poskytnite taxislužbu (cca 10 m) a autobusovú zastávku (asi 300 metrov).Viac vzdialených miest sa dostanete cez vlakovú stanicu, ktorá je vzdialená 18 km.V prípade núdzovej lekárskej starostlivosti je nemocnica asi 8 km ďaleko.Letisko (VAR) je cca. 28 km odtiaľ.Ďalšie letisko (BOJ) je vzdialené približne 127 km.
Vlastnosti:
Tento 7-poschodový 4-hviezdičkový hotel, ktorý bol renovovaný v roku 2012, má 185 izieb rozmiestnených po hlavnej budove a prístavbe. Je vybavený 24-hodinovou recepciou (check-in od 14:00, check-out do 12:00), lobby s barom, 2 výťahy, klimatizácia, bezpečnostná schránka (za poplatok), obchod, parkovisko ( za poplatok) a možnosť výmeny meny. Fyzickú pohodu zabezpečuje reštaurácia (klimatizovaná). Tešíme sa na Vašu návštevu v dvoch baroch v hoteli. Hoteloví hostia môžu využívať Wi-Fi za poplatok. Práčovňa a lekárska služba sú za poplatok.
pool:
Hotelová vonkajšia časť zahŕňa sezónny sladkovodný bazén s oddeleným detským bazénom. Tu sú k dispozícii bezplatné dáždniky a lehátka. Osviežujúce nápoje je možné prijať priamo pri bare pri bazéne.
Stravovanie:
Raňajky (od 07:30 do 10:00) z bufetu. All Inclusive: raňajky, obedy a večere. Raňajky, obedy a večere len vo vybraných reštauráciách. Nealkoholické nápoje (10:30 - 22:30), pivo (10:30 - 22:30), víno (10:30 - 22:30), káva a čaj (10:30 - 22:30) Dorty a pečivo (15:00 - 17:00), národné alkoholické nápoje (10:30 - 22:30) a malé občerstvenie (15:00 - 17:00).
Šport/Zábava:
Šport a zábava: stolný tenis, fitness, tenis (.. Možno na non-poplatok, cca 500 m od hotela) a biliard. Golfové ihrisko sa nachádza 35 km od hotela. Kúpeľné služby: wellness centrum so saunou a masážami za poplatok.
Doplňujúce informácie:
Niektoré zariadenia alebo aktivity môžu spôsobiť dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok. Servisné jazyky: angličtina, nemčina a ruština. Kreditné karty: Visa a Euro/MasterCard.
Štandardná izba:
Oddelené postele, prístelok, koberce, detské postieľky (zadarmo), balkón a TV so satelitným príjmom, a centrálna klimatizácia. Kúpeľňa s vaňou.
Izba Standard (Economy):
Vďaka oddelené postele, koberce, balkónom a satelitnou TV a centrálna klimatizácia. Kúpeľňa s vaňou.
Štandardná jednolôžková izba:
Vďaka oddelené postele, koberce, detské postieľky (zadarmo), balkón a satelitný TV a centrálna klimatizácia.
Izba Standard (Jedna s dieťaťom):
Oddelené postele, prístelok, koberce, detské postieľky (zadarmo), balkón a TV so satelitným príjmom, a centrálna klimatizácia. Kúpeľňa s vaňou.