Neptun

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Beach Hotel sa nachádza priamo na skalnaté pláže "Neptune" (odporúčame topánky na kúpanie) Stredisko Dubrovnik. Najbližšie zábavné zariadenia môže byť dosiahnutá počas niekoľkých málo krokoch. V blízkosti sa nachádza aj supermarket a niekoľko obchodov sú k dispozícii. Centrum mesta je vzdialené cca. 4 km. Autobusová zastávka je priamo pred hotelom. Najbližšie mesto sa nachádza asi Split. 250 km. Letisko: DBV cca. 25 km ďaleko.

vybavenie:
Klimatizovaný, skladajúci sa z hlavnej budovy a vedľajšie hotel má 91 izieb rozloží na 9 podlaží.Interiér tvorí vstupná hala, recepcia (24 hodín), trezor, lobby bar, spoločenská miestnosť, 2 výťahy, kiosk a dva bary, rovnako ako Wi-Fi (vo verejných priestoroch).K zariadeniam patrí aj niekoľko reštaurácií (stredomorské a medzinárodné).V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Kryt interiéru dokončuje interiér.V bazéne obsahuje množinu bazénov so slanou vodou a pool bar (sezónne).Vonkajší komplex má terasu.Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách.Na pláži a pri bazéne sú k dispozícii lehátka a slnečníky.Hoteloví hostia môžu využiť bazénovú uteráky pri bazéne.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Dvojlôžková izba s výhľadom na more, balkón/terasa: (. Ak je to nevyhnutné, aby non-poplatok) majú vaňu alebo sprchu/WC, klimatizáciu, Wi-Fi, telefón, sušič vlasov, satelitný TV, trezor (v prípade potreby k zákazu poplatku.), Minibar (prípadne zákazu poplatku. ), výhľad na oceán a balkón alebo terasu.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):


Možnosť raňajok alebo polpenzie

Raňajky: formou švédskych stolov
Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- možno za poplatok: fitnes miestnosť

wellness:
- ktoré môžu byť spoplatnené: kúpele, solárium v ​​kúpeľoch, masáže, whirlpool, relaxačná miestnosť, sauna

Ostatné:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Euro/Master Card, Visa
 - Žehlenie (za poplatok), práčovňa (za poplatok)
 - Upratovanie izieb, každý deň
- Parkovanie (za poplatok)
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Pri rezerváciách s transfermi sú detské sedačky k dispozícii len na vyžiadanie a za cenu približne 10 EUR za každú cestu (platí sa na mieste).

Upozorňujeme, že pre dovolenkové pobyty s transferom na ostrovy Korčula, Hvar, Brač a Lopud pre neskorý príchod (po 19:00)/predčasný odchod (do 9:00) sa vyžaduje prenocovanie v Splite alebo Dubrovníku. Toto je zahrnuté pri rezervácii zájazdov s transferom.