Merve Sun Hotel und Spa

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel sa nachádza v meste Side a je cca. 450 metrov od súkromnej pláže hotela. Do centra mesta s množstvom obchodov a zábavných zariadení, ako aj reštaurácií a barov sa dostanete po cca. 4 km. Letisko sa nachádza v cca. 65 km vzdialenosť.

Vybavenie: Komplex má celkom 151 izieb rozložených v hlavnej budove a 4 prístavby. K vybaveniu patrí lobby s recepciou, lobby, WLAN (zdarma), výťah (v hlavnej budove), hlavná reštaurácia a a la carte reštaurácia (1x za pobyt/rezerváciu vopred), rôzne bary, kaderníctvo a niekoľko obchodov. Vo vonkajšom komplexe sú 2 bazény, z ktorých jeden má vodný tobogán a slnečnú terasu. Plážové lehátka, vankúše a dáždniky sú k dispozícii zdarma pri bazéne a na pláži.

Ubytovanie: Vkusne zariadené štandardné izby majú sprchu/WC, sušič na vlasy, klimatizáciu (centrálne riadené/hodinové), telefón, LCD TV so satelitným príjmom, trezor, minibar (s poplatkom) a balkón. Tie sú tiež rezervovateľné na výlučné použitie. V závislosti od dostupnosti môžu byť hospodárske priestory umiestnené v hlavnej budove alebo v prístavbe a ponúkajú 3-hviezdičkový štandard bez balkóna. Rodinné izby s 2 izbami majú rovnaké vybavenie ako štandardné izby majú ďalšiu spálňu. Tie je možné rezervovať aj ako rodinnú izbu s 2 izbami Economy v prístavbách.

Stravovanie: All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré raisantové raňajky, občerstvenie medzi 12:30 a 14:00, popoludňajšia káva/čaj a koláč a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00.

Šport/Zábava: Bezplatne: fitness centrum, stolný tenis, plážový volejbal, šípky, sauna, turecké kúpele a počas dňa zábavný a zábavný program. Za poplatok: wellness a masáže. Rôzne vodné športy sú k dispozícii od miestnych poskytovateľov na pláži.

Deti: Mini klub (4 - 12 rokov), detský bazén a detské ihrisko.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().