La Barracuda

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza na pláži Torremolinos. Marina Marina a Carihuela sú vzdialené asi 200 metrov.

adresa:
Avd. de España, 1-3 y 5
29620 Torremolinos
Málaga
Tel .: 34 952 385400
Fax: 34 952 389121

Vlastnosti:
Hotel sa skladá z 10-podlažnej hlavnej budovy s celkom 234 izbami. Má lobby s 24-hodinovou recepciou, hotelový trezor, 3 vleky a kaviareň. Hotel ponúka bar, pub, TV miestnosť a klimatizovanú à la carte reštauráciu s nefajčiarskym priestorom. Hotel má tiež verejný internetový terminál a práčovňu.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Moderné izby majú vlastnú kúpeľňu s fénom, telefón s priamou voľbou, satelitnú TV, chladničku (na vyžiadanie a za poplatok), koberce, klimatizáciu, ústredné kúrenie, trezor a balkón alebo terasu.

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky
Môžete si pomôcť s raňajkami formou bufetu (formou bufetu).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.
Plná penzia
Raňajky, obedy a večere formou bufetu.

All Inclusive
Raňajky, obedy a večere z bufetu. Ponúka tiež občerstvenie, nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje.

Šport a zábava:
Na rekreáciu môžu hostia využiť bazén, snack bar pri bazéne, lehátka (za poplatok), slnečníky (poplatky platia) a solárium. V posilňovni sa nachádza tenis (za poplatok), stolný tenis, biliard/biliard (za poplatok) a bocce. K dispozícii je aj živá hudba a príležitostne flamenco tanec. Pre deti sa ponúka animačný program (jún až september) s hrami, súťažami a omnoho viac.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politike:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti.

Prosím, kontaktujte nás sa informovať na adrese:

Informácie o JT Touristik batožinu


Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím pod

JT Touristik informácie o batožine/stravovaní:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informujte sa pod položkou/VISA pod:

Poznámka: v mieste bydliska/Hodnotenie:
Upozorňujeme, že pre všetkých hostí bez bydliska v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Škandinávii alebo v Beneluxe môže hotelové odbavenie na mieste určenia spôsobiť problémy pri príchode do hotela. V tomto prípade sa očakáva, že hotelieri na mieste zamietnu rezerváciu alebo zaúčtujú ďalší poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.