Hotel Los Jazmines

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Hotel sa nachádza v turistickej oblasti Torremolinos, len cca. 25 metrov od pláže Playamar. Neďaleko hotela sa nachádza aj centrum strediska, kde sa môžete tešiť na nákupy, reštaurácie, bary a pestrý nočný život.
Hotel sa prezentuje v modernej architektúre a ponúka vkusný interiér s pevným komfortom. Má celkom 85 izieb rozložených na 7 poschodiach. Jeho hostia sú vítaní na recepcii. Návštevníci sú rozmaznávaní mnohými kulinárskymi špecialitami v hotelovej reštaurácii. Hotelový bar je cenným miestom na oddych po vzrušujúcej dennej práci.
Hotelové izby sú ideálne prispôsobené potrebám hostí. Majú vlastnú kúpeľňu. Okrem toho majú telefón s priamou voľbou a prenájom bezpečné. Izby sú tiež prepojené balkónom, z ktorého sa otvára krásny výhľad do okolia. Ponuku dopĺňa centrálne regulované vykurovanie.
Hostia majú možnosť relaxovať v dobre udržiavanom vonkajšom komplexe s bazénom a priestorom na opaľovanie.
Hostia majú možnosť zostaviť si raňajky formou bufetu.