Sol Principe

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Oddelené promenádou kilometrov piesočnej pláže. Bary a reštaurácie v okolí. Stred Torremolinos je cca. 2 km.

adresa:
Paseo Colorado, 26
29620 Torremolinos
Málaga
Tel .: 34 952 384100
Fax: 34 952 388075

Vlastnosti:
Hotel má 799 izieb.K dispozícii je foyer s recepciou a posedením, barmi, reštauráciou, kaviarňou, internetovým kútikom (za poplatok), prístupom na internet, nákupným centrom s butikmi, supermarketom (otvoreným od júna do septembra), kaderníkom, súkromným lekárom a vyhrievaným krytým bazénom (15.6.-15.9. uzavretý).Vo verejných priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Komplex sa nachádza uprostred krásnej záhradnej krajiny.Novo navrhnuté cca. Na 1,500 štvorcových metrov lagúny je k dispozícii bazén s hydromasážnou funkciou a integrovaný gejzír, slnečná terasa a bar pri bazéne.Plážové lehátka a slnečníky pri bazéne sú zahrnuté na pláži za poplatok.Súkromné ​​parkovisko (v závislosti od dostupnosti a za poplatok).

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Atraktívne zariadené, so sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou/kúrením, telefónom, satelitnou TV, chladničkou a trezorom (za poplatok). K dispozícii je aj bočný výhľad na more alebo ako jednolôžkovú izbu.
rodinné izby
Vybavené ako štandardné izby, ale priestrannejšie, s výhľadom na bazén a navyše 2 rozkladacie pohovky pre deti. Kuchynský kút na vyžiadanie (za poplatok). Možnosť rezervácie s výhľadom na more.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky

Môžete pomôcť sami v bufetu (raňajky).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere z bufetu. Ponúka tiež občerstvenie, nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje.

Šport/Zábava:
Hotel ponúka športy, ako sú šípky (za poplatok), minigolf (doplatok), spinning, stolný tenis, vodné pólo a vodná aerobik. Denná zábava a večerná zábava sú rôzne. Vo večerných hodinách je tu živá hudba, prehliadky a tanečné večery. K dispozícii je tiež krytý bazén (sezónne).

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.